PS 4 Pro fan sesi çok yüksek

RSOD

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS 4 Pro var sanki uçak kalkıyormuş gibi fan sesi geliyor normalde de böyle mi? Yoksa benim cihazda mı anormallik var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PS 4 Pro var sanki uçak kalkıyormuş gibi fan sesi geliyor normalde de böyle mi? Yoksa benim cihazda mı anormallik var?
Bende slim vardı onda bile uçak gibiydi hocam. Xbox adamdır.

Bende PS4 fat kasa var temizlik yaptırdım ses 4te1'e duştu bir istersen dene (termal macun degisimide yaptırdım + termal ped eklendi)

Bende Slim vardı onda bile uçak gibiydi hocam. Xbox adamdır.

Slim var ses oranı çok düşük duyulmaz derecede cihazlaru temizlemiyorsunuz sonra çok ısınıyor diyorsunuz.

Temizle yeni termal macun falan sık hala ses geliyorsa cihazında sıkıntı vardır.

Slim var ses oranı çok düşük duyulmaz derecede cihazlaru temizlemiyorsunuz sonra çok ısınıyor diyorsunuz.

Temizle yeni termal macun falan sık hala ses geliyorsa cihazında sıkıntı vardır.

Alakası yok, temizlik yapmama rağmen sesli çalışıyordu cihaz.

Cihazın konumu da önemli. Ben senelerce piano black kısmı çizilmesin diye kılıf takarak ve sehpada sağı ve solu kapalı şekilde kullanıyordum uçak motoru gibi ses yapıyordu. Son 1 senedir dikey standla etrafı açık şekilde kullanıyorum ses oranı çok düştü o bağırma sesi yok gayet makul bir ses var. Cihazım FAT kasa.

Bende acık yerde dik sekilde masada duruyordu temizlikten once.
Temizlik yaptırdım simdi aynı sekilde duruyor ama neredeyse 0 ses.

Cevaplar için teşekkürler fanı temizleyip termal macunu yeniledim ses 0 oldu teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı