PS 4 Pro vs Xbox Series S

AhmehCan1234

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben PC almak için para biriktiriyordum ama şöyle bir baktım, PC çok pahalı. Ben de 2. el konsola yöneldim, biraz diğer kullanıcılara baktım. Genelde Series S bir nesil önde olduğu için önerilmiş ama halihazırda içinde oyun olan PS 4 Pro daha cazip değil mi sizce de? Temiz olduktan sonra ömrü ne kadar olur, ne diyorsunuz? Bir de Sony exclusive oyunları da göz önünde bulundurmak lazım. Bir de PC almayıp da bu konsolu alırsam kayıplarım ne olur?

Arkadaşlar şimdi ben PC almak için para biriktiriyordum ama şöyle bir baktım, PC çok pahalı. Ben de 2. el konsola yöneldim, biraz diğer kullanıcılara baktım. Genelde Series S bir nesil önde olduğu için önerilmiş ama halihazırda içinde oyun olan PS 4 Pro daha cazip değil mi sizce de? Temiz olduktan sonra ömrü ne kadar olur, ne diyorsunuz? Bir de Sony exclusive oyunları da göz önünde bulundurmak lazım. Bir de PC almayıp da bu konsolu alırsam kayıplarım ne olur?

Series S daha güncel ve yeni çıkan oyunlar büyük ihtimalle Series S de çıkacak bundan dolayı kesinlikle Series S.

Sony exclusive oynamak istersen PS4 alınır veya Series S alın Xbox tarafında çok kütüphane dizmeden Game Pass üzerinden 1 sene takılın sonrasında PS5 Pro çıkarsa oraya geçin hem PS4 oyunlarını hem de PS5 oyunlarını oynarsınız.

PS4 Pro almayın eski nesil eğer alacaksanız exclusiveleri oynayıp satın yerine Xbox Series S alın yeni çıkacak olan oyunların çoğu eski nesile gelmeyecek.

Merhaba,

Çok doğru PS4 artık eski nesil, Xbox Series S cihazı uzun yıllar güncel oyun cıkacak

Kesinlikle Xbox Series S. Bunun birçok nedeni var. Mesela PS Pro yeni çıkacak çoğu oyunu açamayacak. Zaten açsa bile kasma ihtimali çok yüksek. Ama Xbox Series S. Birçok oyunu açar. Yeni çıkacak oyunları bile kasmadan oynayabilirsiniz. Fiyat olarak Xbox Series S. Daha ucuz diye biliyorum. Neredeyse her bakımdan Series S. Çok güzel. Bence Series S. Almalısınız.

Sony oyunları Xbox'da yok fakat bunun için yeni nesil konsoldan daha pahalı bir fiyata (PS4 Pro 2. el piyasası daha yüksek) eski nesil konsol almak pek mantıklı bir tercih olmaz. O oyunları gerçekten oynamak isterseniz PS4 Pro alın PS Plus ile doya doya oynadıktan sonra onu satıp Series S alın en mantıklısı olur.

Xbox Series S.

En basitinden yeni oyunlar , FPS oyunları için klavye mouse desteği ve GTA 6 için Series S.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böylece bazı online FPS oyunlarını bile oynarsın. Ama PS4 alırsan PC'ye zaten gelmiş özel denemeyecek oyunları 30 FPS oynarsın o kadar.

Tartışması bile yapılmamalı artık ps4 eski nesil series s yeni nesil series s tercih edilmeli bir çok kişi özel oyun için ps4 desede özel oyunları oynadıktan sonra manasız kalacak ps4 alıp excleri oynayıp satıp series s geçersen mantıklı olabilir ama diğer türlü ps4 mantıksız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı