PS Vita 1000 vs 2000

Rainbow19

Hectopat
Daha fazla  
PS Vita Fat vs Slim arasında, sizce hangisi daha iyi?
Fat kasa OLED ekranlı olduğu için avantajlı ama biraz kalın ve kaba görünüyor.
Slim kasa LCD ekranı olmasının avantajı ve dezavantajı neler, pili daha çok gittiği yazıyor internette. Micro USB olması ve daha ergonomik olması ile Slim düşünüyorum, sizce?
Henkakulu Slim Vita için Registry Editor ile ekran renk ayarını değiştirebiliyoruz sanırım YouTube'da görmüştüm.
Renk ayarı öncesindeki renkler böyle görünüyor:

ps vita slim lcd screen.png

Renk ayarı sonrasında ise böyle görünüyor:

ps vita slim oled plugin.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaza henkaku kurup emulatorler ile bayağı bir süre oynayabilirsin.
Bence 2000 (slim) alman daha mantıklı hem daha taşınabilir hemde şarjı daha fazla gidiyor.
PS Vita alıp para biriktirip ilerleyen aylarda Switch Lite fiyatı düşerse Switch almanı öneririm.

Almadan önce bilgin olsun.
Görmüştüm bu haberi biliyorum.
Cihaza henkaku kurup emulatorler ile bayağı bir süre oynayabilirsin.
Bence 2000 (slim) alman daha mantıklı hem daha taşınabilir hemde şarjı daha fazla gidiyor.
PS Vita alıp para biriktirip ilerleyen aylarda Switch Lite fiyatı düşerse Switch almanı öneririm.
Geçen hafta 600e henkakulu Slim denk gelmiştim onu aldım , 2 yıl önce fat kasasını uyguna 620 civarında almıştım , Slimi uyguna bulmuşken kaçırmayayım dedim o yüzden aldım pili daha çok gidiyor diye bir de fat kasanın pili çok gidiyordu onu da satacağım içindekileri Slime atınca

Son düzenleme:
slim al knk fat ta screen burn var
Fat aldım kullandım , elde kullanışı çok rahat gelmediği için sattım. Fiyatları uçmadan önce uyguna almıştım Slim modeli iyi ki de almışım diyorum çok memnunum , depolamayı arttırmayı düşünüyorum 64 GB yetmiyor artık.

fps farkı var mı
Yok aynı ekranı daha kaliteli fat kasanın,slim model için de ufak renk ayarlaması yapılıyor ama fat kasanın oled ekranı kadar kaliteli olmuyor şarj olarak Slim daha iyi Slim daha hafif , fat kasanın kablosu bozulursa bulması zor , Slim model micro usb girişli kablo konusunda sorun yaşamazsınız , Slim modelden memnunum ekranı bir tık daha kalitesiz ama çokta kötü değil.Overclock yapılıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı