PS vs Xbox

Xbox geçen jenerasyona rezalet başladı, sonradan toparlamaya başladı ve şimdiki jenerasyona müthiş bir giriş yaptı. Her gün Xbox'un yaptığı iyi işlere yenileri eklenirken PS'de birkaç havalı kısa fragmandan başka bir şey göremedik. Kesinlikle bu jenerasyon Xbox diyorum.

Xbox geçen jenerasyona rezalet başladı, sonradan toparlamaya başladı ve şimdiki jenerasyona müthiş bir giriş yaptı. Her gün Xbox'un yaptığı iyi işlere yenileri eklenirken PS'de birkaç havalı kısa fragmandan başka bir şey göremedik. Kesinlikle bu jenerasyon Xbox diyorum.
Dediğinize kesinlikle katılıyorum. Adamlar hatalarının farkında çünkü sadece Halo ve Forza ile olmayacağının farkına vardılar ve Bethesda'yı aldılar. Bunun ilk meyvesi olarak da Starfield ve redfall özel olacak ekosisteme. Çok fazla firma ile anlaşıp hem oyunları time exclusive yapıyorlar hem de ilk günden game pass'e getiriyorlar. PS oyunlarını upgrade ederken kullanıcılarından 10 Dolar isterken Xbox bunu smart delivery ile ücretsiz yapıyor. Buna benzer çok şey var hepsini yazamayacağım. Xbox nesile çok iyi başladı.

PS de bir sürü özel oyun varda bu oyunların çoğu boş beleş oyun. Ve PS'nin en çok kaybeden yanı Controller ı. İki analog yan yana ve D-pad le arasında bayağı bir boşluk var. Üstelik yeni gelen DualSense kontrolcüde R1 r2 falan sertlik ayarlamışlar berbat olmuş. Xbox'ın Duke kontrolcüsü bile daha iyi. Ayrıca Xbox oyunları PC de çalışıyor diyen arkadaşlarımız var. Oyunları PC de oynarsınız ama Xbox'ta oynar gibi heyecan alamazsınız. Bence bu nesli Xbox aldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı