Xbox vs PS

Merhaba, bilenleriniz vardır; ben uzun zamandır 8000 lira bütçeye bilgisayar toplamaya çalışıyorum fakat anladım ki bu bütçeye alınacak sistem bana oyun keyfi yaşatmaz. Bu yüzden oyun konsolu alacağım ve aklımda bazı sorular var.

Xbox mu almalıyım PS mı?

Game Pass mi daha iyi yoksa PS Plus extra mı?

En fazla 6000 lira ayırabilirim, bu bütçeyle sağlam konsollar alınır mı?

Hocam selam ne istediğinize bağlı, ben sadece oyun istiyorum diyorsanız tabii Xbox, exclusive diyorsanız PS bir de şöyle bir olay var bence gamepass>plus çünkü yeni çıkan Xbox oyunlari oraya ekleniyor ve Xbox iyi firmaları satın aldı. Mesela starfield çıkacak ve o Game Pass'e e eklenecek bence Game Pass. Peki hangi konsol derseniz Series S tam butcenize uygun. İkinci eli sıfırda bulursunuz ama azıcık bütçe eklemeniz lazim. Series S yeni nesil bir konsol 4 k değil ama yine de yeni nesil oyunlari oynatır. Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim hocam.

Hocam selam ne istediğinize bağlı, ben sadece oyun istiyorum diyorsanız tabii Xbox, exclusive diyorsanız PS bir de şöyle bir olay var bence gamepass>plus çünkü yeni çıkan Xbox oyunlari oraya ekleniyor ve Xbox iyi firmaları satın aldı. Mesela starfield çıkacak ve o Game Pass'e e eklenecek bence Game Pass. Peki hangi konsol derseniz Series S tam butcenize uygun. İkinci eli sıfırda bulursunuz ama azıcık bütçe eklemeniz lazim. Series S yeni nesil bir konsol 4 k değil ama yine de yeni nesil oyunlari oynatır. Başka sorunuz varsa cevaplayabilirim hocam.

Kur arttı, fiyatlar uçtu. 2. el One S alacağım galiba.

Oyun olarak tabii ki Xbox. Game Pass çok avantaj sağlıyor. Ama PS5 kolu gerçekten çok güzel. PS tarafında exclusive oyunlar var Xbox tarafında ise aylık 30 lirays bir sürü oyun oynayabilirsiniz.

Arkadaşlar bütçem düştü, 4 bin liraya ne önerirsiniz? İkinci el Series S bulursam alacağım gibi.

Series S. Hiç PS4 falan girme zamanı geçti onun. Bazı oyunlarda 1080p 30FPS oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı