PS2 alınır mı?

Ekonomi insanları ne hale getirdi adamlar dünyanın farklı bir köşesinde çocuğuna PS4'ünü PS5'e çevirmesine yardım ederken biz burada PS2 konuşuyoruz şaka gibi. Sadece nostalji için alacaksan al.

bence de bende var pek müq grafikler yok tabii ki ancak eski oyunların havasını o eski tadı alıca dersen ok al arkadaş a tavsiyem bu ilerki zamanlarda eğerki ben bunu satcam dersen sıkıntı çıkabilir
Ekonomi insanları ne hale getirdi adamlar dünyanın farklı bir köşesinde çocuğuna PS4'ünü PS5'e çevirmesine yardım ederken biz burada PS2 konuşuyoruz şaka gibi.
Dünyanın adaleti işte millet ps 5 alıcaz diyo biz ps 2 nabalım dünya adaleti

Bence de bende var pek müq grafikler yok tabii ki ancak eski oyunların havasını o eski tadı alacağım dersen ok al

Geçen emulator God of War oynadım, çok güzeldi. Oyun bana şu anki sistemler de kullanılan mekaniklerin ilk hallerini gösterdi resmen. Bir sürü ilerleme kaydettim ama ne yazık ki bitiremedim.

yerinde olsam alırdım çünkü o eski oyunların tatlarını tekrarlamak çok güzel geliyor bana bi tane kardeşimin ( halamın oğlu ) ona bakan bi kadının arkadaşının çocuğu baya bi büyük yaşı ps2 vermiş onu getirdi kurduk falan dedi ki bana "bu senin olsun" dedi kabul ettim ve onda baya bi oyun var neredeyse ( sanırım tüm oyunlar ) var ve acayip keyif alıyorum bence alınır ama bütçe vesaire vesaire

yerinde olsam alırdım çünkü o eski oyunların tatlarını tekrarlamak çok güzel geliyor bana bi tane kardeşimin ( halamın oğlu ) ona bakan bi kadının arkadaşının çocuğu baya bi büyük yaşı ps2 vermiş onu getirdi kurduk falan dedi ki bana "bu senin olsun" dedi kabul ettim ve onda baya bi oyun var neredeyse ( sanırım tüm oyunlar ) var ve acayip keyif alıyorum bence alınır ama bütçe vesaire vesaire
Öne yaw sülale gibi.😁

Yeni konular

Geri
Yukarı