PS2 alınır mı?

Alınmaz. Kesinlikle alınmaz. Bütçeniz varsa PlayStation 4 öneririm. İkinci el bakabilirsiniz. Ucuz bulabilirsiniz. Bütçeniz yetmez ise PlayStation 3 alabilirsiniz.
Neden alınmaz dediniz, sebebini açıklar mısınız? PS3, PS4 almayı düşünmüyorum şu anlık. Onun yerine ileride güçlü bir PC toplamayı düşünüyorum çünkü. PS2 oyunlarını seviyorum ve zaten temel amacım bununla oyun oynamak değil. Öyle olsa dediğim gibi PC'ye yönelirim. Öyle arada eski güzel oyunlara sıkılınca girip bakacağım. Koleksiyon olarak da düşünüyorum dediğim gibi. İleride çocuklarım felan olursa onlara gösteririm. Tabii konsol yaşarsa o zamana kadar. :D
300-350 TL yukarı verme derim. Çipli almanı tavsiye ederim. DVD ile içine oyun atarak oynayabilirsin. Boş boşuna oyun aramak zorunda değilsin.
Teşekkürler hocam bu çip konusunu açar mısınız çünkü pek bir bilgim yok. Çip ne oluyor? DVD içine attığım oyunlar korsona girmez mi? Orijinal dışında oyun düşünmüyorum. Fiyat tavsiyesi için teşekkürler tekrardan.
Ben bit pazarında 100 TL'ye görmüştüm. Bence 100 TL'den fazla etmez. 😛
Hele hele emulatörler olduktan sonra.
Hocam bence de etmez de malesef malum pandemidir, kurdur felan fiyatlar yüksek. Emülatorler aynı tadı vermiyor hocam ya bir de koleksiyon olarak da düşünüyorum.
Kesinlikle almanı onermem dostum ikinci el üzerine 200 300 TL daha ekleyerek PS3 alabilirsiniz.
PS3 ve üstü şimdilik düşünmüyorum çünkü öyle uzun süre oyun oynamayı düşünmüyorum.
Eski oyunları oynamak istiyorsanız tabii ki alabilirsiniz. Ama arkadaşın dediği gibi 300 350 TL yukarı vermeyin.
Teşekkürler.

Geçen emulator God of War oynadım, çok güzeldi. Oyun bana şu anki sistemler de kullanılan mekaniklerin ilk hallerini gösterdi resmen. Bir sürü ilerleme kaydettim ama ne yazık ki bitiremedim.
Aynen öyle hocam.
Ekonomi insanları ne hale getirdi adamlar dünyanın farklı bir köşesinde çocuğuna PS4'ünü PS5'e çevirmesine yardım ederken biz burada PS2 konuşuyoruz şaka gibi. Sadece nostalji için alacaksan al.
Hocam zaten oyun ihtiyacımı gidersin diye almıyorum tam anlamıyla. Biraz oyun oynarım işte ama koleksiyon yapmak istiyorum. Hem konsol hem oyun olarak.

Arkadaşlar dediğim gibi, oyun eksikliğimi gidersin diye almıyorum. Arada sırada oynamak için alıyorum ve koleksiyonluk olsun istiyorum oyunlarla birlikte.

Neden alınmaz dediniz, sebebini açıklar mısınız? PS3, PS4 almayı düşünmüyorum şu anlık. Onun yerine ileride güçlü bir PC toplamayı düşünüyorum çünkü. PS2 oyunlarını seviyorum ve zaten temel amacım bununla oyun oynamak değil. Öyle olsa dediğim gibi PC'ye yönelirim. Öyle arada eski güzel oyunlara sıkılınca girip bakacağım. Koleksiyon olarak da düşünüyorum dediğim gibi. İleri de çocuklarım falan olursa onlara gösteririm. Tabii konsol yaşarsa o zamana kadar. :D.

Teşekkürler hocam bu çip konusunu açar mısınız çünkü pek bir bilgim yok. Çip ne oluyor? DVD içine attığım oyunlar korsona girmez mi? Orijinal dışında oyun düşünmüyorum. Fiyat tavsiyesi için teşekkürler tekrardan.

Hocam bence de etmez de maalesef malum pande midir, kurdur falan fiyatlar yüksek. Emülatorler aynı tadı vermiyor hocam ya bir de koleksiyon olarak da düşünüyorum.

PS3 ve üstü şimdilik düşünmüyorum çünkü öyle uzun süre oyun oynamayı düşünmüyorum.

Teşekkürler.

Aynen öyle hocam.

Hocam zaten oyun ihtiyacımı gidersin diye almıyorum tam anlamıyla. Biraz oyun oynarım işte ama koleksiyon yapmak istiyorum. Hem konsol hem oyun olarak.

Arkadaşlar dediğim gibi, oyun eksikliğimi gidersin diye almıyorum. Arada sırada oynamak için alıyorum ve koleksiyonluk olsun istiyorum oyunlarla birlikte.

Bazı PS2 çiplidir. Yani DVD içine istediğin oyun atarak oynayabilirsin. Oyun almak zorunda değilsin.

Bu üzdü. Peki bu göz olmadan oyun oynama şansım yok mu? Harici disk felan olmuyor mu?

Sanırsam olmuyor çip ve gözler yıllar içinde eskiyor ve bozuluyor yani bulabilirseniz gerçekten çok temiz bir makine bulmanız lazım çipsiz ve gözü çalışan almakta kesin kararlıysanız gözün çalışıp çalışmadığını sorun. Çipsiz makine de bulmak çok zor ülkemize zamanında orijinal oyunlar çok gelmediği ve ülkemizde orijinal oyun kültürü o zamanlar olmadığı için çoğu makine kırık hala tamirini yapan yerler varmış büyük şehirlerde fakat 350 tl Ps2 için çok yüksek bir mebla. Eskiden Amazon.de gibi sitelerden orijinal olarak 300 400 tl lere bu konsollar bulunabiliyordu tabi şu an kur buna izin vermez ama siz yinede iyi araştırın hemen oldu da bittiye getirmeyin elinizde kalır.

Sanırsam olmuyor çip ve gözler yıllar içinde eskiyor ve bozuluyor yani bulabilirseniz gerçekten çok temiz bir makine bulmanız lazım çipsiz ve gözü çalışan almakta kesin kararlıysanız gözün çalışıp çalışmadığını sorun. Çipsiz makine de bulmak çok zor ülkemize zamanında orijinal oyunlar çok gelmediği ve ülkemizde orijinal oyun kültürü o zamanlar olmadığı için çoğu makine kırık hala tamirini yapan yerler varmış büyük şehirlerde fakat 350 TL PS2 için çok yüksek bir mebla. Eskiden Amazon.de gibi sitelerden orijinal olarak 300 400 TL'lere bu konsollar bulunabiliyordu tabii şu an kur buna izin vermez ama siz yine de iyi araştırın hemen oldu da bittiye getirmeyin elinizde kalır.

çipli olan DVD oyun atarak oynayabiliyorduk değil mi? tamam doğru hatırlıyormuşum.

Geri
Yukarı