PS2 nasıl oyun yüklenir?

DVD ile oyun atmayı denedik yüksek boyutlu oyunlar olunca diske yazamadık. Sonra son kalan boş diske ulaunch. Elf attım ve boş bir USB içine de freemc boot attım. Diski takıyorum makine zırlıyor zırlıyor rsod veriyor. Adamın bize verdiği disklerde zırlamıyor ama onlarda sadece PES 2013 açılıyor diğerleri açılmıyor. Bu arada ulaunch. Elf olan diski açtığında simsiyah ekranda ortadan aşağıya doğru inen pixeller oluyor. Reset atınca da rsod veriyor.

Orijinal PS2 oyunu bulabilmem mümkün müdür? İnternette orijinal diye sahibinden 2. elde satılan PS2 oyun cdleri orjinal midir hocam bilginiz var mı?

@Emperor4231

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde şunu denermisiniz burada hem oyun yüklemeyide anlatıyor.

@Emperor4231

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir de şunu dener misiniz burada hem oyun yüklemeyide anlatıyor.

Bu videodakileri yaptım ve fmcb yükledim. Yarın oyunları yüklemeyi deneyeceğim olmazsa yazarım.

merhba konu eski ama cipli fat kasa var ilaçlı cd leri açıyo ama ben flash belek weya hdd oynatmak istiyorum ayarlarda böyle bir şey yok nasil yapıcam ?

Yeni konular

Geri
Yukarı