PS3 mü? PS4 mü? (Exclusives oyun için)

XBOX konsollarına çıkmış olan oyunlar PC'de de var zaten. PC varken XBOX almak bence yanlış olur.

PC var diyorsun XB1 alıyorsın XB1 daki tüm oyunlar PC'de var. PC olmasaydı XB1 alabilirsin derdim XB1'de özel oyun yoktur, hepsi PC'de çıkar.

Açıkçası dediğiniz bilgiler doğru ama oyun koluyla beraber PS4, PS3 konsollarında olsun oynamak, ne kadar tanımlamakta zorluk çeksem de her zaman bana ayrı bir tat vermiştir ve hiçbir zaman konsollarda aldığım tadı bir bilgisayarda oyun oynarken alamadım. Siz: "Göreceli." diyebilirsiniz ama çevremdekilerin çoğu da benimle aynı fikirdeydiler.

Son düzenleme:
1000₺ ile Ps4 exclusive oynayamazsınız. Ortalama 800-900arası 2.el fiyatları. 1500₺ kurtarır takas falan aşşası size yetmez. Fiyatıda düşmüyor bu ara 2 yıldan öncede düşeceğini sanmıyorum. God of war 4 ü es geçmemenizi diliyorum fakat bütçe sorunu yüzünden Ps3 diyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı