Rehber PS3 Nasıl Kırılır?

Uzun süredir bir sorunum var umarım yardımcı olacak arkadaşlar vardır.

4.88 fat kasa PS3'e multiman ile klasör yöntemi ile oyun yükledim. Oyunları multiman ile açabiliyorum fakat ne yaptıysam PS3 ana ekranına taşıma yapamadım sorun bende mi yoksa bu modellerde olmuyor mu?

Hocam oyunlar doğrudan ana ekrana taşınmaz. Onun için PKG yöntemi ile oyunları baştan yüklemeniz gerekir. Ama en iyi ihtimal ile Webman programı ile toplu bir klasörün içinde getirirsin

Technopat'ta bu kadar uzun ve detaylı korsana destek mesajı (hatta rehberi) göreceğimi hiç düşünmezdim. Hemen beğen tuşuna bastım 🤣

Jailbreak korsan değildir.

Jailbreak'i korsan oyun dışında kullanan kimseyi görmedim. Kimse kimseyi kandırmasın.

Herkesin günahı kendine. Seni ya da başkasını ilgilendiren bir konu değil zaten.

Bu kadar uğraştığına değmeyecek.
Korsana karşıyız.

Jailbreak korsan değildir. Karşı çıktığım şeyin ne olduğunu öğren.

Son düzenleyen: Moderatör:
Playstation 3 hakkında bir kaç soru sormak istiyorum. Fakat burdan da yasak olduğu için yazamıyorum. Keşke size sosyal medya hesabından ulaşabilsem.
Ekran Görüntüsü - 2022-07-17 22-13-53.png

O konularda yardımcı olamıyorum hocam. PS2 falan olsaydı 2. kuraldan olabilirdi ancak PS3'ün oyunlarının çoğu hala PS Store'dan alınabiliyor. Üzgünüm.

Öncelikle harikulade bir rehber olmuş elinize sağlık. Benim size 2 sorum olacaktı.
Bende fat kasa bir ps3 var fakat internete bağlanmıyor yine de kırma işlemi olur mu? Olmassa multiman yükleyebilir miyim hiç yoktan?
Bir de uzun süredir çözüm bulamadığım bir sorun var buraya da konu açmıştım iki sefer. Müsaitseniz konu linkini atsam bana yardımcı olabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı