Rehber PS3 Nasıl Kırılır?

@hadwiger, Bu mağazalar başkası tarafından yapılıyor. Linkler kırık olabilir, bu mağazaları ben önermiyorum. HEN aktif edilmeden oyun kurulumu yapılamaz bu arada.
HEN aktifken deniyorum.

Sorunun sebebi dediğiniz gibi linkler sanırım. Oyunları Multiman ile yüklemen biraz uğraştırıcı ama mağazalara göre daha sorunsuz sanırım. Teşekkür ederim.

HEN aktifken deniyorum.

Sorunun sebebi dediğiniz gibi linkler sanırım. Oyunları Multiman ile yüklemen biraz uğraştırıcı ama mağazalara göre daha sorunsuz sanırım. Teşekkür ederim.
Daha iyi yollar biliyorum ancak Sosyal'in kuralları gereği yardımcı olamayacağım. Oyunların PSN'de dijital satışı mevcut.

1. "Korsan içeriklere link vermeyin, istemeyin, orijinal kullananlara hakaret etmeyin. Korsan oyunlara teknik destek vermek bazı istisnai durumlar hariç yasaktır. Bu istisnalar:
    • Kullanıcının ilk konusu.
    • Oyun hiçbir dijital platformda satılmıyor.
    • Kullanıcı ilk kez korsan konusu açacaksa ve bu konuda da sistemsel bir sorun söz konusuysa destek verilebilir."

Niye bu konuya ban gelmemiş? Hani korsana destek yasaktı, korsan oyun yüklemenin yolunu açıyor bu? O kadar dürüstsünüz ya.
Jailbreak sadece korsan oyun için değildir. Jailbreak bir hak iken korsan yasal değildir. Artık PlayStation 3 için yapılmak zorunda zaten, PS Store kapalı ve oyunu disk olarakta almak içinde yer yok.

Tarihin tozlu raflarına karışmış cihazlar için her şey için destek var.

Jailbreak sadece korsan oyun için değildir. Jailbreak bir hak iken korsan yasal değildir. Artık PlayStation 3 için yapılmak zorunda zaten, PS Store kapalı ve oyunu disk olarakta almak içinde yer yok.
Jailbreak korsan oyunun yolunu açıyor mu açıyor. Yapılmak zorunda diyorsun ne alaka, sitelerde tonlarca 2.el oyun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı