PS3 Slim kırıldıktan sonra orijinal yapılabilir mi?

NitrousOxide

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Merhabalar, iyi forumlar dilerim.

PS3 Slim satın aldım, orijinal veya hibrit yazılım yüklü olup olmadığını bilmiyorum, daha doğrusu anlayamadım. Yazılım orijinal gibi gözüküyor fakat içerisindeki oyunlar kopyalanmış. Sormak istediğim soru şu; HEN Exploit olmadan sadece Multiman'li sistem yazılımı kırılabilir mi? Kırıldıktan sonra orijinal yazılımına (OFW) geri döndürebilir miyim? Veya hiç kırmadan içerisine farklı yöntemlerle oyun atmam mümkün müdür? Teşekkürler.

Orjinale çevrilebilir. Başka bir kırık konsoldan yedekle atmak mümkündür ancak tekrar oyun yüklenmesi için bütün yedeğin atılması lazımdır. Oyun kayıtları gider, tek tek oyun atılamaz.
Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Ben şimdi bu cihazı kırıp, sürüp downgrade veya upgrade yapmadan yine aynı şekilde orijinal yazılımını yükleyebilirim yani öyle mi?

Kusura bakmayın, bir sorum daha olacak bu konuda bilgilisiniz sanırım. Daha önce PS2 kullandım exploit yükledim fakat ilk defa PS3 sahibi olduğum için ister istemez korkuyorum o yüzden sormak istedim size. PS3'ün içerisinde istemediğim çeşitli oyunlar yüklü, bunları tamamen silip, daha doğrusu harddiski PS3 üzerinden formatlayıp öyle kırmak istiyorum herhangi bir sorun teşkil eder mi?

Kusura bakmayın, bir sorum daha olacak bu konuda bilgilisiniz sanırım. Daha önce PS2 kullandım exploit yükledim fakat ilk defa PS3 sahibi olduğum için ister istemez korkuyorum o yüzden sormak istedim size. PS3'ün içerisinde istemediğim çeşitli oyunlar yüklü, bunları tamamen silip, daha doğrusu harddiski PS3 üzerinden formatlayıp öyle kırmak istiyorum herhangi bir sorun teşkil eder mi?
Sorun olmaz ama 320 gb ps3'ü yaklaşık 18 saat'te formatladım. Çok uzun sürüyor haberin olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı