PS4 alınır mı?

@SabriKeser iyi PC varsa direkt 2 gamepad alıp televizyona bağlayın. Yoksa Xbox. Konsol ile PC donanımı karşılaştırmak pek doğru olmaz ama ortalama bir RTX 3060 laptop gücünde.
Anladığım kadarıyla olay şu mudur hocam;

Konsol değilde pc daha kaliteli daha yüksek fps verecekse önce pc ye sonra tv ye bağlayın diyorlar, eğer konsoldan daha düşük performans veriyorsa pc direkt konsolu tv ye bağlayın diyorlar öyle mi?

Ayrıca pc de RTX3050 var. Alırsam direkt kullanırım araya başka eleman sokmam.

Adam Xbox istemiyorum demiş ne yapalım illa hayır ilader PS4 alamazsın Xbox mu alacaksın diyelim? İstemeyen istemez.
Ancak anladığımız kadarıyla Xbox hakkında bilgisi olmadığından dolayı aklımda yok demiş. Biz bilmesi gerekenleri söyleyelim de sonra kararını kendisi versin çünkü mantıklı seçenek Xbox hem nesil olarak hem de ekonomik olarak. Farkındaysan HDMI ile TV'ye bağlayabilir miyim diye sormuş, o kadar fikri yokmuş yani. Ne güzel anlattık işte bilmesi gerekenleri.

İyi bir televizyonun varsa en az PlayStation 5 kalitesini bile alabiliyorsun Xbox SS fanboyu.

PS4 maksimum 1080p destekliyor çamur gibi görüntü 11 yıllık konsol hala PS4 al diyorsunuz millete asıl siz PlayStation fanboyusunuz ben PS4, PS5, Xbox Series S kullanmış biri olarak eğer bütçeniz Series S'e yetiyorsa gönül rahatlıyla alın PS4 artık çok eskidi fakat exculizive oyunları seviyorsanız yine PS4 almayın PS5'e yönelin derim ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı