PS4 dönemi bitti mi?

Dostum tabiki ps2 abartı oldu. Sadece bizim gibi 3.dünya ülkelerinde kaldı ps2 ve ps3. Bazı insanlar dünyayı çevresinde ki 5 kişiden ibaret sanıyor. Canımı da o sıkıyor.
PS2 biraz abartı geldi bana. Yine PS3 kullanan var az çok ama PS2 fosil oldu. Evimde bulunduruyorum oynamıyorum. Yıl olmuş 2021 PS2'nin kablolarıyla kim uğraşacak.

Dostum tabiki ps2 abartı oldu. Sadece bizim gibi 3.dünya ülkelerinde kaldı ps2 ve ps3. Bazı insanlar dünyayı çevresinde ki 5 kişiden ibaret sanıyor. Canımı da o sıkıyor.
Maddi durum meselesi aslında. Benim PS5 alabilecek gücüm yok mesela. Ekonomik nedenler yüzünden PS2 ve PS3'e muhtaç kalan bir ülke gelişmez.

Maddi durum meselesi aslında. Benim PS5 alabilecek gücüm yok mesela. Ekonomik nedenler yüzünden PS2 ve PS3'e muhtaç kalan bir ülke gelişmez.
Tabiki öyle. Belçika'da ki , Almanya'da ki akrabalarım ps4 pro'ları bile satmaya uğraşmıyorlar. 100 euro ediyor, burda para değil diyorlar. Bizde ps3 ün ömrü bile hâlâ devam ediyor.

Kader böyleymiş diyip tüm suçu kadere atmanın anlamı yok hocam çalışıp edip kendi paranız ile alabilirsiniz ne kadar pahalı olsa da 🙂
Hocam ben Kıbrıs'ta yaşıyorum. İnanın ki Türkiye'den daha pahalı. 12-13 bin TL'den başlıyor. Yazda çalışacağım ama o kazandığım parayı üniversite masraflarım için saklayacağım. O yüzden biraz zor. 4-5 sene sonra 4-5 bin TL olursa bakarım.

Merhaba arkadaşlar. PS4'ü 2-3 yıldır sahip olan arkadaşlarım yavaştan satmaya başlıyor PC almak için. Kullanan tek ben kalacağım sanırım. Yarım sene oldu alalı ben. Siz ne düşünüyorsunuz? Ben sadece exc oynamak için değil tüm oyunları oynamak için aldım. Pek Online oyuncusu sayılmam.

Öncelikle sana da merhaba. Hocam Sony açıklama yaptı destek devam edecek diye oyunlar çıkacaktır zaten merak etme zaten yarım sene olmuşsa alalı zaten bütün oyunları oynayamamışsındır ben bile 2 yıl oldu çooook oyun var daha yani daha ömrü uzun merak etme.

Öncelikle sana da merhaba. Hocam Sony açıklama yaptı destek devam edecek diye oyunlar çıkacaktır zaten merak etme zaten yarım sene olmuşsa alalı zaten bütün oyunları oynayamamışsındır ben bile 2 yıl oldu çooook oyun var daha yani daha ömrü uzun merak etme.
Şu ana kadar sadece 2-3 tane yüksek ibareli oyunları oynamışımdır :D Haklısınız. Tüm exclusiveleri oynamadan bırakmam cihazı.

Merhaba arkadaşlar. PS4'ü 2-3 yıldır sahip olan arkadaşlarım yavaştan satmaya başlıyor PC almak için. Kullanan tek ben kalacağım sanırım. Yarım sene oldu alalı ben. Siz ne düşünüyorsunuz? Ben sadece exc oynamak için değil tüm oyunları oynamak için aldım. Pek Online oyuncusu sayılmam.
Oyun oynamayı bilmeyen insan satar tabii. PS4 binlerce oyunu var hepsini bitir sonra sat. Eğer bir oyunu rekabetçi oynamak yerine birden fazla oyun oynuyorsan tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı