PS4 hala alınır mı?

Hocam bu: https://www.hepsiburada.com/sony-pl...yun-konsolu-eurasia-garantili-pm-HB0000018CDU

Gene değmez 2. el 6kdan satabilirsiniz max Series S alıcağınız takdirde 5K ekliceksiniz direk Series S almanız cok daha mantıklı exc oyunları oynadıktan sonra PS4 ölebilir cünkü gözünüzde sadece exc oyunları oynamak için 6Kdan 2. el satarsanız cebinizden 4K cıkmış olacak bir de exc oyunların parasıyla 5k.
Hocam 2.el nasıl güvenilir sorunsuz bulabilirimki

Çok pahalı hocam eski nesil bir konsol için 0 alacaksanız dediğim gibi PS4 alınmaz alıp 3 ayda exc oyunları oynayıp 5-6k arasından satacaksınız exc oyunlara verdiğiniz parayla sadece exc oyunları oynamak için cebinizden 5K cıkmış olacak Series S alırsanız direk 11'e nesil boyu oyun oynarsınız yeni oyunları da oynarsınız.

Hocam 2.el nasıl güvenilir sorunsuz bulabilirimki.

Hiç 2. el satın alım yapmadım bilemiyorum gidip test etmediğiniz cihazı almayın diyebilirim sadece.

Çok pahalı hocam eski nesil bir konsol için 0 alacaksanız dediğim gibi PS4 alınmaz alıp 3 ayda exc oyunları oynayıp 5-6k arasından satacaksınız exc oyunlara verdiğiniz parayla sadece exc oyunları oynamak için cebinizden 5K cıkmış olacak Series S alırsanız direk 11'e nesil boyu oyun oynarsınız yeni oyunları da oynarsınız.

Hiç 2. el satın alım yapmadım bilemiyorum gidip test etmediğiniz cihazı almayın diyebilirim sadece.
Hocam Ps plus düşünüyordum ben o yüzden çok para ödememe gerek kalmayacak

Şimdi düşündümde galiba haklısınız hocam ya. İkinci el araştıracağım. Sağ olun hocam tekrardan.

İkinci elde cok dikkatli olun hocam internette 2. el PS4 alırken nelere dikkat etmeliyim tarzı videolar var onlara bakın.

Güvenilir ve test edip bakabiliceğiniz yerlerden alın.

Hocam mesala 2.el kırık PS4 ler var onlardan alıp içine istediğiniz oyunu belli bir ücret karşılığında içine yüklete bilirsiniz. Ama kırk PS 4 te online gibi şeyler yok.

Hocam mesela 2.el kırık PS4'ler var onlardan alıp içine istediğiniz oyunu belli bir ücret karşılığında içine yükletebilirsiniz. Ama kırk PS 4'te Online gibi şeyler yok.

Ücrete gerek yok USB ile evde kendide yapabilir korsana destekten uyarı yemiyelim şimdi bilgilendiriyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı