PS4 için TV vs. Monitör

Eğer mükemmel görüntü takıntın yoksa Full HD iyi bir seçim olur. Dediğim gibi ben hep 1080P bir monitörde oynadım. Fakat PS4 Slim kaç tane oyunda HDR görüntü verebilirki düşününce? Bence Full HD al gitsin.
Buradan F/P bir TV bulabilirsiniz.
Linkini attığınız TV kafama yattı her özelliği var. 4K olduğu için film, video da izlerim. Oyunlarda da iyi görüntü gösterir diye tahmin ediyorum kullananlar memnun. Ne dersiniz? Vestel 43U9500 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV | Trendyol

Yabancı forumlarda bazı insanlar Slim'de 4K spider-man, GoW falan oynadıklarını söylüyorlar. Bence bir şey olmaz. 4K TV'de hiç deneme şansım olmadığı için bir şey diyemiyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
resim_2020-12-04_161325.png

Yabancı forumlarda bazı insanlar Slim'de 4K spider-man, GoW falan oynadıklarını söylüyorlar. Bence bir şey olmaz. 4K TV'de hiç deneme şansım olmadığı için bir şey diyemiyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eki Görüntüle 764456
Hocam çok teşekkür ediyorum size. Kararımı verdim bu Vestel TV'yi büyük olasılıkla alacağım. Henüz aileme söylemedim fakat fiyat performans açısından en uygunu bu gibi duruyor. Bir kez salondan TV'yi alıp odama kurmuştum ve böyle bir ortam oldu. Yine böyle yapacağım. Yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20201204-160403.png
    Screenshot_20201204-160403.png
    96,8 KB · Görüntüleme: 36
Hocam çok teşekkür ediyorum size. Kararımı verdim bu Vestel TV'yi büyük olasılıkla alacağım. Henüz aileme söylemedim fakat fiyat performans açısından en uygunu bu gibi duruyor. Bir kez salondan TV'yi alıp odama kurmuştum ve böyle bir ortam oldu. Yine böyle yapacağım. Yardımcı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Mükemmel bir ortam. Özellikle yağmurlu günlerde sevdiğiniz oyunları oynayın acayip sarıyor.🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı