PS4 MÜ MASAÜSTÜ PC Mİ ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Masaüstü bilgisayar toplayacaksanız başka bir konu açıp, oradan devam etmeniz daha iyi olacaktır.

Masaüstü bilgisayar toplayacaksanız başka bir konu açıp, oradan devam etmeniz daha iyi olacaktır.
Biliyorum fakat konu nerden nereye bağlandı :)

Evet kuracağım inşallah. :) Biraz daha para biriktireceğim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem toplayacak olursanız, bütçeniz ne kadar olacak tahminen?

Merak ettiğim şey Ps4 de 8 çekirdekli amd jaguar var sizce bu 780 ti den iyimidir ?

780Ti her oyunu ultrada full hd çözünürlükte, sorunsuzca ve kasması imkansız bir şekilde oynatan bir kart. Ps4 için aynı şey geçerli değil :D
Zaten PS4 yaklaşık High ayarlarda oynatıyor oyunları diye biliyorum. Yani PS4 ile bir PC'yi karşılaştırırsan sonuç bariz PC olacaktır. Bence PS4 o kadar iyi grafik gücüne sahip olsaydı oyundaki ayarları kendimizin seçmesine izin verirdi ancak bu söz konusu değil. Oyunlar PS4'e optimize olarak gelir çünkü PS4 gibi konsollarda tek yapabilecek şey oyun oynamaktır ve yaklaşık High ayarlara denk geliyor diye biliyorum. Ancak PC'de böyle bir şey yok. İstediğin kartı sök çıkar, istediğin ayarları yap. İstediğin şeyi yap ister oyun oyna ister render yap. Yani PS4 ile PC'yi karşılaştırırsan kat kat fps farkı yapabilirsin PC'de. Quad Sli GTX690 gibi :D

Yahu kardeşim oyunları zaten şu an en ucuzu 150 TL yapma gözünü seveyim onun yerine biraz daha para koy sağlam bir masaüstü topla aklın yolu bir :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü. Konsol olayını tamamen oyun sektörünü sömürü olarak kullandığını düşünüyorum. O yüzden karşıyım. Bir de en üstün grafik her zaman olduğu gibi pc'de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı