PS4 mü, PS5 mi?

Dushh

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar stajda şu anda PS4 alabiliyorum 2. el olarak ama 1 ay daha bekleyip PS5 mi almalıyım sizce? Artı olarak monitör yok TV var ama kullanmama izin vereceklerini sanmıyorum ailemin fazlasıyla fikrinizi almak istiyorum PS5 için 1 ay daha beklemelimiym sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam performans içiçn tabii ki de PS5 ama PS5'teki oyunların aynısı PS4 dede var senin yerine olsam 1 ay daha bekleyip sistem toplarım her alanda kullanırsın.

Ben olsam PS5 alırdım ancak takacak bir yeriniz yok. Ilk önce aileniz ile anlaşın derim.

Bir PS4 kullanıcısı olarak Xbox Series S veya PS5. güncel kalmak iyidir, almışken yeniyi alın. PS4'teki bence en büyük eksik 30 FPS'e mahkum kalıyorsunuz. Bunun yanında web tarayıcısından bir şey açmak tam bir eziyet.
Ben olsam şu anki ekonomide, uçuk oyun fiyatları ve PS5'in yüksek fiyatı sebebiyle Series S + Game Pass ile yoluma devam ederdim.

Şu oyun fiyatlarını görünce PS5'den uzaklaşıyorum.

Ultimate paket ile yüzlerce oyun aylık 45 ₺ fiyat ile çok daha avantajlı. Üstelik Series S 120 FPS'ye kadar destekliyor.

Son düzenleme:
Bir PS4 kullanıcısı olarak Xbox Series S veya PS5. güncel kalmak iyidir, almışken yeniyi alın. PS4'teki bence en büyük eksik 30 FPS'e mahkum kalıyorsunuz. Bunun yanında web tarayıcısından bir şey açmak tam bir eziyet.
Ben olsam şu anki ekonomide, uçuk oyun fiyatları ve PS5'in yüksek fiyatı sebebiyle Series S + Game Pass tercih ederdim.

Eki Görüntüle 1800278
Hocam xbox oyunları kötü geliyo ama ps5 dual sense vs onları çok merak ediyorum infamous sec falan o tür ps özel oyunları oynamak istiyorum o sebebten xbox terchi etmiyorum

Teşekkürler bekliyeceğim

Geri
Yukarı