PS4 mü, Xbox mı?

ykseld_58

Decapat
Daha fazla  
Karar veremediğim bir konu. Çoğu arkadaşım PS4 al diyor ama başkaları Xbox al diyor. Xbox alırsam hangisini alacağım? En son çıkanlar örnek Xbox Series X çok pahalı dolar nedeni ile ama PS4'te oyunda FPS nasıl olacak çok kararsız kaldım. Bir yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Xbox modelleri arasında pek bir bilgim yok ancak, PS4'te Cyberpunk 2077 harici oyunlarda FPS sorunu çekmezsiniz.
PS4 Pro versiyonunda Cyberpunk'ın daha iyi çalıştığı söyleniyor. Açıkçası güvenemiyorum, daha iyi çalışıyor diye alıp denemek istiyorum da.. :D

Oyunu bitirip silerim bir daha yüzüne bakmam falan dersen Xbox derim. Çünkü pek sevmesem de Gamepass var. PS de bu yok ve zam üzerine zam geliyor tüm oyunlara.
En son sürüm al diyemem. Bildiğim kadarıyla Gamepass üzerinden bir önceki Xbox' ta da oynayabiliyorsun. PC taraftarı olduğum için pek bilmiyorum.

Karar veremediğim bir konu. Çoğu arkadaşım PS4 al diyor ama başkaları Xbox al diyor. Xbox alırsam hangisini alacağım? En son çıkanlar örnek Xbox Series X çok pahalı dolar nedeni ile ama PS4'te oyunda FPS nasıl olacak çok kararsız kaldım. Bir yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.
Net series s.

Geri
Yukarı