Ps4 Pro vs Ps4

Münir Besye

Hectopat
Daha fazla  
Benim 1080p monitörüm var ve Ps4 Pro'ya eşdeğer bir PC almam neredeyse zor, bu yüzden klavye ve mouse için çevirici ve Ps4 Pro almayı düşünüyorum. Sizce Ps4 Pro mu almalıyım yoksa Ps4 mü almalıyım?

Pro tabii ki daha iyi ama Ps4 Pro ile yapcağınız her şeyi Ps4 ile de yapabilirsiniz. Her şeyi değil tamam Vr'da biraz sıkıntı olabilir ama Ps4 oyunlarının hepsini kasmadan Ps4'de de oynayabilirsiniz. Oyunlar önce Ps4 için yapılıyor ona ayarlanıyor sonra Pro için kısıtlamalar kaldırılıyor. Yani paranız varsa tabi gidin Pro alın yoksa Ps4 size yeter.

VR 1.500 TL 2.000 TL arasında VR benim işime yaramaz fakat çevirici almayı planlıyorum yani 250 TL falan çevirici o yüzden fazla sorun olmaz ama geleceğe yatırım için PS4 Pro almayı düşünüyorum.

VR 1.500 TL 2.000 TL arasında VR benim işime yaramaz fakat çevirici almayı planlıyorum yani 250 TL falan çevirici o yüzden fazla sorun olmaz ama geleceğe yatırım için PS4 Pro almayı düşünüyorum.
Geleceğe yatırım? Size oyunların ilk önce Ps4 için hazırlandığını ve Ps4'ün bütün oyunları çalışıtıracağını söyledim bu neyin yatırımı? Vr için mi?

4K TV alırsam yatırım ve öyle yapıldığını biliyorum fakat Ps4 Proda da çalışıyor sonuçta oyunlar.
Alabiliyorsanız tabii gidin Pro alın ona bir lafım yok ama çoğu kişi yeni diye iyi olduğunu düşünüp ekstra güce ihtiyacı yokken kendini zora sokuyor, ekstra oyun veya kol alabilceği kalan parasını da Pro'ya veriyor sonra arkadaşı ile oynamak istediğin maç oyununu oynayamıyor. Ben böyle kişileri gördüğüm için özellikle belirtiyorum oyunlar için özellikle Pro'ya gerek yok diye.

İleride 4k TV için şimdiden Pro almak gayet mantıklı, tez vakitte de alırsınız inşallah. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı