PS4 Pro vs Xbox One X

Xx_Henry_xX

Femtopat
Daha fazla  
Xbox One X veya PS4 Pro alacağım, uzun süre kullanmak istiyorum. Hızlı çalışsın, ısınma yapmasın, yeni nesil oyunlar çalıştırmasını istiyorum. Hangisini alsam karar veremedim.

Tavsiyem Xbox One X. Bende Xbox One S var ve PS4 fat sürümünüde PS4 Slim versiyonunuda kullandım. Ve ikisinin performansına göre Xbox Daha iyiydi.

Hocam, ikisinin de desteği muhtemelen 2 yıl sonra sona erecek. Bunu göze alın. Oynamak istediğiniz özel oyunlar varsa PS4 Pro alın. Yoksa bana Gamepass yeter derseniz One X alın. PS4 tarafında VR desteği de var.

Xbox One X veya PS4 Pro alacağım, uzun süre kullanmak istiyorum. Hızlı çalışsın, ısınma yapmasın, yeni nesil oyunlar çalıştırmasını istiyorum. Hangisini alsam karar veremedim.

İkisinde de yeni nesil oyunları 2 sene sonra oynayamazsınız. Xbox One X yerine series s alınması daha mantıklı. PlayStation tarafında ise PS4 Pro tek seçeneğiniz ancak oyunlar çok pahalı. Uzun ömürlü olması için Xbox Series S alın.

Ben olsam yılbaşından sonra ek verginin düşmesini bekleyip Xbox Series S fiyatlarına göz gezdirirdim.

Geri
Yukarı