PS4 Slim alınır mı?

Arkadaşlar amacım oynamadığım oyunları zamanla alıp, hem arşive yapmak, hem de eğlenmek.
ve
Ucuz olduğu için
demiş, ben ona ithafen yazdım.
Exculisive oynamak istiyorum aksini idda eden yansın dememiş.

Yani klavye mouse bağlayıp ge force now a bile bağlanıyor series S. Yani siz bilirsiniz tabii ki.
Aynen öyle bir şey yazmadım kanki. Ama bir sürü Exculisve oyun belirttim :D.

Arkadaşlar amacım oynamadığım oyunları zamanla alıp, hem arşive yapmak, hem de eğlenmek.
Ve.
Ucuz olduğu için.
Demiş, ben ona ithafen yazdım.
Exculisive oynamak istiyorum aksini iddia eden yansın dememiş.

Yani klavye mouse bağlayıp GeForce NOW'a bile bağlanıyor Series S. Yani siz bilirsiniz tabii ki.

Demiş, God of War be oluyor TLOU2 bunların hiçbiri Xbox da yok.
He şöyle bir şey var arkadaş Gears of War, Halo deseymiş dediğin çok mantıklıydı.

Aynen öyle bir şey yazmadım kanki. Ama bir sürü Exculisve oyun belirttim :D.
Gamepassde de exclusve olmasa da 30tl ye 400 küsür oyun var ve ekleniyor. Ekonomik olarak sizi daha az yorar. Yok oyun al oyun sat falan. Bilmiyorum gereksiz geliyor. Ayrıca GFN büyük +, benim gözümde. Epicin bedava verdiklerini de oynarsın falan.

Gamepassde de exclusve olmasa da 30tl ye 400 küsür oyun var ve ekleniyor. Ekonomik olarak sizi daha az yorar. Yok oyun al oyun sat falan. Bilmiyorum gereksiz geliyor. Ayrıca GFN büyük +, benim gözümde. Epicin bedava verdiklerini de oynarsın falan.
Oyunlar arşivinde kalmıyor ve fiziksel bir disk olmuyor elinde. O yüzden GamePASS geçici bir şey.
Çok fazla özel oyunu var. ps5'in çıkmasıyla beraber ikinci el fiyatları düştü. Alınabilir.
Heves ettim vallahi, alacağım en kısa zamanda.

Geri
Yukarı