PS4 Şu Anda Alınır mı?

Ben de ikinci el almayı düşünüyorum, şöyle söyleyeyim PS4'e çıkan oyunları oynayamadım henüz yani o 6 yıllık süre içerisinde çıkıp beğenilen oyunları oynamak istiyorum. İleride PS5 çıktığında ona geçeceğim fakat Cyber Punk, Elder Scrolls 6, VTM Bloodlines 2 gibi henüz çıkmayan oyunlarda yeterli olabilecek mi sizce PS4?

Bence alınır. Efsane cuma indirimleri başladı Hepsiburada'da bence almalısın. Şu an PS4 SLİM 500 GB 1700 TL. Kesinlikle al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Exclusive yapımları oynamak düşüncesindeyseniz kesinlikle alınır zira mevcut jenerasyonun son demleri olduğu için altın çağını yaşıyor resmen PS4 platformu.
Standart PS4 1.parti oyunlarda performans açısından sıkıntı çıkarmasa da multi platform oyunlarda akıcılık genellikle 30 karenin altına düşüyor ve çözünürlükte düşük.
Daha iyi performans almak istiyorsanız ve 4K monitör veya TV kullanıcısı iseniz Pro'ya yönelmek daha mantıklı.

Exclusive yapımları oynamak düşüncesindeyseniz kesinlikle alınır zira mevcut jenerasyonun son demleri olduğu için altın çağını yaşıyor resmen PS4 platformu.
Standart PS4 1.parti oyunlarda performans açısından sıkıntı çıkarmasa da multi platform oyunlarda akıcılık genellikle 30 karenin altına düşüyor ve çözünürlükte düşük.
Daha iyi performans almak istiyorsanız ve 4K monitör veya TV kullanıcısı iseniz Pro'ya yönelmek daha mantıklı.
4K TV sahibi değilim sizce yine de fiyat farkını vermeye değer mi?

4K TV sahibi değilim sizce yine de fiyat farkını vermeye değer mi?
Kesinlikle değer. Zira Full HD ekrana da sahip olsanız çok daha kaliteli bir görüntü alacaksınız konsolda yer alan supersampling teknolojisi sayesinde. Ayrıca aldığınız performans çok daha yüksek olacak.

You Tube'da karşılaştırma testleri var mesela yeni çıkan yapımlardan Star Wars Fallen Order'da performans farkı ortada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı