PS4 vs Xbox Series S

Ozan Sütcü

Centipat
Daha fazla  
Merhaba coğunlukla Online oyunlar için kullanacak kardeşim ama bende ara sıra hikayeli oyun girerim. İki konsolda da Plus üyeliğini almayı düşündüm. Xbox daha mantıklı geldi gibi.

Online oyun bakımından daha zengin ama PS Plus da fena değil gibi karar veremedim. İkisinin oyunlarda performansı nasıl kısa bir bilgi verip, önerdiğiniz konsolu söylersiniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation 4'e 2 seneye kadar oyun gelmez old gen olduğu için ama Series S New gen olduğu için oyun gelmeye devam edecek GTA 6 vb. ayrıca Game Pass özelliğide var.

Xbox Series S daha iyi olur. PS4'te yeni oyunlar gelmiyor, dolayısı ile 1. parti ya da 3. parti yeni oyunları oynayamazsın. Özel oyun da oynamayacaksan Series S al hem Xbox garantili alırsan daha iyi olur.

PS 4 devri bitmek üzere eger alacaksanız mutlaka kırdırın. Benim önerim Series S çünkü güncel bir konsol günümüzün en iyi F/P konsolu. Alacaksanız Series S öneririm fakat exclusive oyunları oynamak istiyorsaniz PS 4 alın.

Merhaba coğunlukla Online oyunlar için kullanacak kardeşim ama bende ara sıra hikayeli oyun girerim. İki konsolda da Plus üyeliğini almayı düşündüm. Xbox daha mantıklı geldi gibi.

Online oyun bakımından daha zengin ama PS Plus da fena değil gibi karar veremedim. İkisinin oyunlarda performansı nasıl kısa bir bilgi verip, önerdiğiniz konsolu söylersiniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler. İyi günler dilerim.
hocam 87 yaşındaki biriyle 18 yaşındaki birini kıyaslıyorsunuz

Sorununuzun cevabını ağırlıklı olarak hangi oyun türünü oynayacağınız verir. Hikâyeli oyunlarda PS4, Online oyunlarda ise Series S daha mantıklı olur. Eğer her ikisinden de taviz vermek istemezseniz PS4 Pro alırsınız. PS4 Pro da güncel değil ama Series S'e yakın performans veriyor, güncellik takıntısı olmayan biri için iyi bir konsoldur.

8. Nesil vs 9. Nesil. Tabii ki 9. Nesil daha iyidir.

Geri
Yukarı