PS4'de bazı oyunlar 30 FPS'ye sabit mi?

Sercan Çil

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar para biriktiriyorum PS4 almak için ancak kafamda biriken bazı sorular var. Hepinize danışmak istiyorum.

1. PS4'de bazı oyunlar 30 FPS'ye sabit mi?
  2. PS4'deki oyunlarda grafik ayarlarını değiştirebiliyor muyuz veya düşürmek zorunda kalabiliyor muyuz?
  3. PS4 arayüzünde şu anda kasma sorunu var mı?
  4. PS4'de zorlanabilecek oyun var mı?
  5. PS4 için en az hangi televizyonu almak gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Evet 30 FPS sabit oyunlar var.
  2. Oyun grafik ayarlarını değiştirme ve düşürme diye bir şey söz konusu değil.
  3. Arayüzde kasma mı ? Sen şu Kafa Ayarı #3'ü bi izle istersen.
  4. Bütün oyunlar PS4'ü zorluyor. O yüzden PC var :)
  5. 1080p LED bir TV.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5. 1080p LED bir TV.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O yüzden PC var :D :D

5. 1080p LED bir TV.

Videonuzu sonuna kadar izlemiştim. Her değerlendirmeyi, kıyaslamayı yaptım fakat evimde 3 tane PC var. Alabileceğim tek şey şu anda konsol ve bu tip soruları sizlere sormak istedim :) Cevabınız için çok teşekkür ederim. 30 FPS sabit oyunlarda akıcı oluyor mu?

Videonuzu sonuna kadar izlemiştim. Her değerlendirmeyi, kıyaslamayı yaptım fakat evimde 3 tane PC var. Alabileceğim tek şey şu anda konsol ve bu tip soruları sizlere sormak istedim :) Cevabınız için çok teşekkür ederim. 30 FPS sabit oyunlarda akıcı oluyor mu?
Oluyor. PS'e göre optimize ettikleri için kasma falan olmaz. Olsa da düzeltirler.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Peki ben PS4'ü, LG 82 cm (32") FULL HD LED TV 100 HZ bir televizyonda sorunsuz çalıştırabilir miyim arkadaşlar? (SMART TV değil)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı