PS5 alınır mı?

serhateren

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir süredir konsol almayı düşünüyordum ve bununla beraber karşıma 2 tane seçenek çıktı Xbox Series X (veya s) ve PlayStation 5 öncelikle bilgisayarı baştan eleyebilirsiniz çünkü evde halihazırda bir bilgisayar var. Yanii öğrenci işi düşünün. Ben bir profesyonel bir oyuncu değilim. Arkadaş geldiğinde pes, FIFA atmalık, belli başlı ve exc oyunları oynamalık bir konsol arıyorum. Ama bu demek olmuyor ki FPS ve grafiğe önem vermiyorum.

Yakın zamanda kesin olmasa da Sony'ye gelecek olan gamepass benzeri bir uygulama ve discord entegrasyonu beni digital edition almaya itiyor,düşünebilirsiniz.
PS5 bence asla alınmamalı. Çok pahalıya patlıyor. Xbox Series X daha güçlü ve aylık 45 TL ile tüm oyunları oynatıyor.
Dostum lütfen daha güçlü yazmayın ya,birisi 300 fps verirken diğeri 30 mu veriyor? Birisi oynatırken diğeri oynatamıyor mu?

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bir süredir konsol almayı düşünüyordum ve bununla beraber karşıma 2 tane seçenek çıktı Xbox Series X (veya s) ve PlayStation 5 öncelikle bilgisayarı baştan eleyebilirsiniz çünkü evde halihazırda bir bilgisayar var. Yanii öğrenci işi düşünün. Ben bir profesyonel bir oyuncu değilim. Arkadaş geldiğinde pes, FIFA atmalık, belli başlı ve exc oyunları oynamalık bir konsol arıyorum. Ama bu demek olmuyor ki FPS ve grafiğe önem vermiyorum.

Arkadaşın dediği gibi oyuna verecek o kadar paranız var ise alin 10 oyun zaten PS5 parasından fazla tutar.

Yakın zamanda kesin olmasa da Sony'ye gelecek olan Game Pass benzeri bir uygulama ve Discord entegrasyonu beni Digital Edition almaya itiyor, düşünebilirsiniz.

Dostum lütfen daha güçlü yazmayın ya, birisi 300 FPS verirken diğeri 30 mu veriyor? Birisi oynatırken diğeri oynatamıyor mu?

Hayır ama daha güçlü gerçeğini bu asla değiştirmeyecek.

PS5 bence asla alınmamalı. Çok pahalıya patlıyor. Xbox Series X daha güçlü ve aylık 45 TL ile tüm oyunları oynatıyor. PS5 alıp da tek oyuna 500 TL vermek koyuyor biraz.

Aynen öyle çok doğru konuştun bir oyuna 500 TL vermek nedir Xbox alırım aylık 45 liraya kafam rahat olur ve daha güçlü.

Geri
Yukarı