PS5 alıp PS4 oyunu almak

Plazyas

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle söyleyeyim PS5'de geriye uyumluluk özelliğinin olduğunu biliyorum. Daha önce hiçbir konsolu satın almadım. Uzun süredir PS4 alma düşüncem vardı fakat malum PS5 çıkınca biraz daha para biriktirip onu almaya karar verdim. Sorum ise şu: Dediğim gibi daha önce PlayStation satın almadım yani hiçbir oyununa sahip değilim. PS5 alıp PS4 oyunu satın almak mantıklı mı? Ya da daha önce kullanılmamış olduğu için bir sorun çıkarır mı?

Selam, PS4 kullanıcısıyım ve yaklaşık bir buçuk yıldır kullanıyorum. Abim 2017'de satın almıştı. PS Plus üyeliğim var ve her ay güzel oyunlar geliyor. Hiç problem yaşamadım PS4 ile, bence o kadar fazla para vermeye gerek yok. PS4 ve PS Plus üyeliği alıp kullanmanızı öneririm.

Her konu gibi Xbox'çular çökmüş buraya da :D

Bence çok mantıklı hatta güzel PS3 oyunlarını bile şimdiden al elinde dursun PS5'de oynarsın. Millet PS4 al demiş ama yeni çıkan oyunlarda desteği kesilir artık. PS5'de hem yeni hem eski oyunları oynarsın. Bir de PS5 dijital sürümünde disk girişi yok. Ona dikkat et.

Bence çok mantıklı hatta güzel PS3 oyunlarını bile şimdiden al elinde dursun PS5'de oynarsın. Millet PS4 al demiş ama yeni çıkan oyunlarda desteği kesilir artık. PS5'de hem yeni hem eski oyunları oynarsın. Bir de PS5 dijital sürümünde disk girişi yok. Ona dikkat et.

PS5'te PS3 desteği yok, sadece PS4'e geri uyumluluğu var.

Bence değer 60 FPS eski oyunları oynamak daha keyifli olur ve PS4 de bir sürü güzel exclusive oyunlar var.

Teşekkürler.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı