PS5 vs 4

İyi bir para yatırıp PS5'i aldktan sonra oyun almak için de iyi paralar yatırmanız gerekecek ki bu da size bayağı pahalıya mal olur, eğer exclusive oyunlara merakınız yoksa size tavsiyem Series S+Game Pass almanız hem ucuz, hem de yeni nesil bir konsol. Ancak diyorsanız ki benim param var sıkıntı değil o zaman PS5 tabii ki daha mantıklı olacaktır.

PS5'in dengi Series S değildir Series X'dir hala bunu öğrenemediniz mi?

Bir şey dicem biz hiç 4k televizyonu varmı diye sormadık 4k televizyonunda yoksa PS4 slim al
Bulabildiğim en ucuz ps5 kol belki ucuzunu bulursun ama 800ün altına düşmez+ortalama bir ps5 oyunu 1000 TL ise hadi diyelim PS4 oyunu aldım geriye uyumluluk var diye ortalama bir PS4 oyun hadi 500tl olsun tamam ortalama 13500 TL oldun bu fiyata
PS4+PS4kol(2tane)+oyun 5,6 tane oyun aynı fiyata bile çıkmadın bence PS4 pro al ps5 çok pahalı ve ps4ten donanım olarak üstün. Eki Görüntüle 1305455
Senin dediklerin "2060 sistem alacağına ölü soket işlemci ve 1650 ekran kartı al. Yanında da bir sürü oyun ve güzel bir klavye alırsın." demekle aynı şey.

Peki sence bu ne kadar mantıklı bir cümle?

Seni kast etmemiştim, @EFE CELİL hakkında konuşuyordum.

Adamın dediği şu: Oyunları 30 FPS oynamak ve rahat olmayan kolu kullanmak varken neden 60 FPS sabit ve daha iyi çözünürlüklü oyun oynasın ki? Oyun 15 saniyede yükleneceğine bırak 1 dakika bekle boş ver gitsin. Adam bunu diyor affedersin.
@pixeliko PS5 alacak kadar parası olan birinin Series S değil de Series X alması gerektiğini öğrenmen lazım.

Son düzenleme:
Series X'dir ama şu anda Series X'in de PS5'in de fiyatını haketmediğini düşündüğüm için fiyat performans olan Series S'i önerdim.

Series S çok güçlü bir konsol değil. Performansı da abartılıyor. Konsol'un karşılaştırma videolarına bakacak olursak Medium - High arasında açtığını göreceksiniz. Ben buna sahte yeni nesil derim. Yeni nesil diye orta ayarlar da oyun oynamak ne kadar mantıklı? O yüzden Series X veya PS5 daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı