PS5 hakkında yeni sızıntılar

PS4 Pro kaç dolar?
ve GPU su hangi ekran kartına denk?
Onlar ikinci el sistemler PS4 çıkalı kaç yıl oldu, karşılaştıracaksan ps4 pro ile karşılaştır.
PS4 Pro amazonda falan $399'a satılıyor. O fiyata daha performanslı bir bilgisayar toplanabiliyor yani. Bundan daha iyiside toplanabilir. Hepsi sıfır.

Dosya Ekleri

• BBQQ.PNG
    BBQQ.PNG
    85,7 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
PS5, GTX 1080 + R7 2700. Bu güçte bir APU kullanırlar. Ayrı ayrı işlemciler kullanılmaz. Masrafı arttırır.

Böyle bir APU'yu üretmek bir yana, çok aptalca olur.

Çünkü sen böyle bir sistem kurup, asıl amacı uygun fiyat olan konsolu bir anda Premium seviyesine çıkartmak saçma.

Sen nasıl bir fiyat ile çıkaracaksın bu konsolu? PS3 gibi 599$'dan çıkarsa eğer, ben gider Xbox alırım. Zaten ölü doğar.

Bu donanımlar ile çok zor. Bir kere F/P olmaz.

Bir konsolun fiyatını maliyetini karşılar mı, kar ettirir mi diye düşünmemek lazım. Bu konsol firmaları asıl parayı konsol satarak değil, oyun ve servis satarak kazanıyorlar. Konsolu aldıktan sonra illa ki oyun da almak gerekecek. PlayStation oyunlarının fiyatını çoğumuz biliyoruz. Online oynamak için de PSN plus almamız gerekiyor. Ortalama bir oyuncu, bir konsolun ömrü olan 5-6 yıl içerisinde konsola ödediği paradan daha fazlasını oyun ve servisler için ödüyordur. Konsol üreticileri asıl kazançlarını bu şekilde elde ediyorlar.

Merhaba Burak sana bir şey danışacağım konuyla alakasız ama benim elim 19x9 yani büyük elliyim tutuşum claw daha önceden rival 600 kullanmışsın sence elime uyar mı ve g305 e baktım yanlış görmediysem mouse 6 cm diyor sence bana uygun mu bi bakar mısın

@KafKef1903 merhaba. Claw tutuş bu farede alışana kadar rahatsız edebilir. Ben denediğimde Claw tutuş ile iyi hissettirmemişti. Tabi benim tutuş alışkanlıklarıma da bağlı olabilir, ben fareyi fingertip tutuyorum.

G 305 kullanmadım fakat tasarım olarak G 102'ye çok benziyor. G 102 kullandım. O da rahat bir fareydi.

Serçe parmağımı koyduğum yerde erime/çökme benzeri bir durum var. Hocam bu konuyu daha fazla dağıtmayalım. Şu konudaki son mesajımda yanları ile ilgili yaşadığım durumu yazdım:

Sormak istediğiniz bir soru varsa oradan sorabilirsiniz.

4K televizyonu olmayan hala çok insan var. Ben şahsen 4k60 fps yerine 4k televizyonumda 1440p60 fps + geliştirilmiş grafikler ile oynamayı tercih ederim.Grafikler yerine çözünürlük artışı arasında tercih yaparsam grafikleri tercih ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PS5 çıkınca o 4K TV olmayan çok insan var 8K için diye değişecek... 16K için gün sayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı