Yeni PS5 fiyatları

7500 fiyat beni çok üzdü.
5500-6000 bekliyordum dijitali ama diğeri 6500-7000 arası olmalıydı ben de çok inandırmıştım kendimi.
Yerelleştirme kalkmış anlaşılan.
Diskliyi alacağım ama dijital 6000TL fiyatıyla gel beni al verme 1500TL'ni diyor.

Yerelleştirme kalkmış bindirme gelmiş.%18 pahalı alıyoruz Sony müthiş kar elde ediyor. Xbox tarafı hala resmi bir açıklama yapmadı. Bir bakarsın Xbox çok daha ucuz fiyatlar açıklar. Şu an bile TR garantili series s 4000₺

Yerelleştirme kalkmış bindirme gelmiş.%18 pahalı alıyoruz Sony müthiş kar elde ediyor. Xbox tarafı hala resmi bir açıklama yapmadı. Bir bakarsın Xbox çok daha ucuz fiyatlar açıklar. Şu an bile TR garantili series s 4000₺

Yerelleştirme kalkmış evet maalesef üzücü senaryo gerçekleşmiş.
Series X bugün Trendyol'da 7000TL idi.
Resmi olarak bir açıklama yaparlar umarım bu sefer de Xbox yerelleştirmeyi kaldırmaz ise Sony'e cevap olarak iyi olur. Hiç zannetmiyorum ama Xbox asıl daha çok bindirme yapan firma.

7500 olacakmış galiba. Ya bu kadar gıcıklık yapılır mı? Birinin fiyatını açıklamamak.
Yan yana şu şu kadar bu bu kadar diye açıklamak zor mu ya?
Ağızları var dilleri yok.
dijital PS5 nesli için güzel olmuş gene ne diyelim.
Benim gibi diskliyi alacaklar için arada 1500TL attı. Gerçekten üzücü.
Digital'in fiyatını belirlemişken öbürünün fiyatını belirlememiş olma ihtimali sıfır bence Sony Türkiye'nin. Sadece kendileri açıklamıyorlar bence. Açıklamama sebepleri de çok basit: İhaleyi mağazalara yıkıyorlar. Şuan milletin tepkisini göğüsleyen mağazalar oluyor. Biz bile "Mağazalar fahiş fiyat çekmiş" diyoruz. Nasılsa stoğa girdiği ilk gün saniyeler içinde tüketilecek ve biz de fiyat az mıydı çok muydu unutacağız. Bu oyunu bozsa bozsa Microsoft Türkiye XSX fiyatını 7000 açıklayarak bozar ama onların da hiç yapacağını sanmam.

Digital'in fiyatını belirlemişken öbürünün fiyatını belirlememiş olma ihtimali sıfır bence Sony Türkiye'nin. Sadece kendileri açıklamıyorlar bence. Açıklamama sebepleri de çok basit: İhaleyi mağazalara yıkıyorlar. Şu an milletin tepkisini göğüsleyen mağazalar oluyor. Biz bile "Mağazalar fahiş fiyat çekmiş" diyoruz. Nasılsa stoğa girdiği ilk gün saniyeler içinde tüketilecek ve biz de fiyat az mıydı çok muydu unutacağız. Bu oyunu bozsa bozsa Microsoft Türkiye XSX fiyatını 7000 açıklayarak bozar ama onların da hiç yapacağını sanmam.

Haklısınız. Bazıları öğrenmiş galiba YouTube üzerinden gördüm. 7500 olacak demişler.
Zaten Vatan da yaptı güncellemeyi hemen.

Yerelleştirme kalkmış evet maalesef üzücü senaryo gerçekleşmiş.
Series X bugün Trendyol'da 7000TL idi.
Resmi olarak bir açıklama yaparlar umarım bu sefer de Xbox yerelleştirmeyi kaldırmaz ise Sony'e cevap olarak iyi olur. Hiç zannetmiyorum ama Xbox asıl daha çok bindirme yapan firma.

Artık Sony Türkiye'den ümidim yok yakında Türkçe dil desteği de kalkar kimse alamadığı için. Xbox biraz daha ucuz fiyat açıklasa da Sony de ortada kalsa. Artık Türkiye de Xbox bilinmeye başlar bu fiyatlardan sonra. Series S alıp Game Pass almak en mantıklısı.
Digital'in fiyatını belirlemişken öbürünün fiyatını belirlememiş olma ihtimali sıfır bence Sony Türkiye'nin. Sadece kendileri açıklamıyorlar bence. Açıklamama sebepleri de çok basit: İhaleyi mağazalara yıkıyorlar. Şu an milletin tepkisini göğüsleyen mağazalar oluyor. Biz bile "mağazalar fahiş fiyat çekmiş" diyoruz. Nasılsa stoğa girdiği ilk gün saniyeler içinde tüketilecek ve biz de fiyat az mıydı çok muydu unutacağız. Bu oyunu bozsa bozsa Microsoft Türkiye xsx fiyatını 7000 açıklayarak bozar ama onların da hiç yapacağını sanmam.

Hocam onlar da Series X için belirlenen fiyat ile aynı tutmuş.

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-02_161038.png
    resim_2021-02-02_161038.png
    84 KB · Görüntüleme: 23
Artık Sony Türkiye'den ümidim yok yakında Türkçe dil desteği de kalkar kimse alamadığı için. Xbox biraz daha ucuz fiyat açıklasa da Sony de ortada kalsa. Artık Türkiye de Xbox bilinmeye başlar bu fiyatlardan sonra. Series S alıp Game Pass almak en mantıklısı.

Hocam onlar da Series X için belirlenen fiyat ile aynı tutmuş.
Yeni stoklarla Microsoft resmi bir fiyat açıklamadı ya onu diyorum ben de. Şuan satılan XSX'ler %50 lik vergiden gelenler. Belki Microsoft Türkiye yeni parti için 7000 lira civarı bir fiyat açıklarsa Sony de kuyruğu sıkıştırıp düşürür fiyatı.

Yeni stoklarla Microsoft resmi bir fiyat açıklamadı ya onu diyorum ben de. Şu an satılan XSX'ler %50'lik vergiden gelenler. Belki Microsoft Türkiye yeni parti için 7000 lira civarı bir fiyat açıklarsa Sony de kuyruğu sıkıştırıp düşürür fiyatı.

İnşallah. Series S'i bilmem ama umarım stabil resmi fiyat 7000 olur (zannetmiyorum). Ama nasıl olsa hep tahmin etmediğimiz inanmak istemediğimiz olduğu için olabilir zannediyorum :)
PS5 için yurt dışı ila TR arasındayım. Öyle bir fiyat geldi ki beni çelişkide bırakıyor.

Yeni stoklarla Microsoft resmi bir fiyat açıklamadı ya onu diyorum ben de. Şu an satılan Xsx'ler %50'lik vergiden gelenler. Belki Microsoft Türkiye yeni parti için 7000 lira civarı bir fiyat açıklarsa Sony de kuyruğu sıkıştırıp düşürür fiyatı.

Bende aynı düşüncedeyim. Xbox Türkiye bir atak yapıp biraz daha düşük fiyat açıklayabilir o zaman da Sony'nin başı yanar. Ama ben Sony tarafında daha fiyat değişeceğini sanmam. Zaten bilerek diskli sürümü açıklamadılar Xbox'ın daha ucuz çıkarmasından korkuyorlar.

Geri
Yukarı