Yeni PS5 fiyatları

Bende aynı düşüncedeyim. Xbox Türkiye bir atak yapıp biraz daha düşük fiyat açıklayabilir o zaman da Sony'nin başı yanar. Ama ben Sony tarafında daha fiyat değişeceğini sanmam. Zaten bilerek diskli sürümü açıklamadılar Xbox'ın daha ucuz çıkarmasından korkuyorlar.
İşte belki de o yüzden açıklamadılar. Sonuçta fiyat açıklaması yapsalar da hala satışa sunulmuş cihazları yok. Belki de ilk hamleyi Microsoft'tan bekliyorlar. Ama bunlar muhtemelen bizim boş beklentilerimiz. Ben 7500 olarak kaydettim belleğime disklinin fiyatını.

İşte belki de o yüzden açıklamadılar. Sonuçta fiyat açıklaması yapsalar da hala satışa sunulmuş cihazları yok. Belki de ilk hamleyi Microsoft'tan bekliyorlar. Ama bunlar muhtemelen bizim boş beklentilerimiz. Ben 7500 olarak kaydettim belleğime disklinin fiyatını.

Zaten ne zaman bizi düşündüler ki? Ama yine de Series X 6500-7000 olabilir PS5'i bilmem ama o herhalde yine 7500 de kalır nasıl olsa şimdiden bu fiyata razı olan yüzlerce kişi var almak isteyen. Adamların indirmesine gerek yok bir siz almazsınız ben almam geriye kalanlar yine paraya kıyar alır.

Zaten ne zaman bizi düşündüler ki? Ama yine de Series X 6500-7000 olabilir PS5'i bilmem ama o herhalde yine 7500 de kalır nasıl olsa şimdiden bu fiyata razı olan yüzlerce kişi var almak isteyen. Adamların indirmesine gerek yok bir siz almazsınız ben almam geriye kalanlar yine paraya kıyar alır.
Ya benim bir oyun bilgisayarım var. 6500 bile olsa Xbox Series X almam muhtemelen. Çünkü PC'de yapabileceğimden hariç bir şey sunmuyor malesef Xbox. Ama onların Exclusive'lerini bayılarak oynayan birisiyim. Halo ve Forza'yı. Microsoft'un onları konsola özel çıkaracağını bilsem hiç düşünmem Xbox alırım fakat Microsoft bunu yapmadığı için 7000-8000 lira vermişken de bilgisayardan farklı bir şey olsun istiyorum açıkçası.

Ya benim bir oyun bilgisayarım var. 6500 bile olsa Xbox Series X almam muhtemelen. Çünkü PC'de yapabileceğimden hariç bir şey sunmuyor maalesef Xbox. Ama onların Exclusive'lerini bayılarak oynayan birisiyim. Halo ve Forza'yı. Microsoft'un onları konsola özel çıkaracağını bilsem hiç düşünmem Xbox alırım fakat Microsoft bunu yapmadığı için 7000-8000 lira vermişken de bilgisayardan farklı bir şey olsun istiyorum açıkçası.

Hocam benim gibi Series S'i bekleyebilirsiniz. Yakın bir zamanda 4000₺ olarak açıklanacak(büyük ihtimalle).1 yıl çıkarmazlar 2 yıl çıkarmazlar eninde sonunda 2-3 exclusive görebiliriz. Benim zaten exclusive beklentim yok evde bir konsol da bulunsun arkama yaslanayım oynayayım diye alıyorum.

Hocam benim gibi Series S'i bekleyebilirsiniz. Yakın bir zamanda 4000₺ olarak açıklanacak(büyük ihtimalle).1 yıl çıkarmazlar 2 yıl çıkarmazlar eninde sonunda 2-3 exclusive görebiliriz. Benim zaten exclusive beklentim yok evde bir konsol da bulunsun arkama yaslanayım oynayayım diye alıyorum.

Hocam bence Series S Max 3500 olur bekleyin derim o fiyatlara kadar.

Siz 5400'den 3500'e alacaksınız yani sizinki gene indirim sayılır. Neredeyse 2000TL.
Ben 8300'den düşen makineyi 7500'e alacağım. 800TL
Konsollara eşit davranılmadı indirimde boykot!

Sizce de diskli versiyon fiyatı çok fazla değil mi? Yoksa Sony bize "Bunun zaten fiyatı 9300 liraydı, biz size güzellik yapıp 8300 yapmıştık" mı demek istiyor?
İki ürünün aralasında 100 dolar fark var. Vergiler ile yüzdesel hesaplandığında olması gereken fiyat bu. Fazlalık yok.

Geri
Yukarı