PS5 için monitör önerisi

GucukBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
PS5 alacağım ama elimde 4K ya da 2K ekran yok. Öncesinde PS3 kullanıyordum. TV'ye bağlı şekilde ama şu andaki TV PS5'e değer mi bilemiyorum. Şu anki TV özelliklerim ekte. Eğer bu TV ile olmaz monitör lazım diyorsanız büyük ve PS5'e değecek bir monitör önerir misiniz? Biliyorum çok az ama bütçem maximum 6K o da zorlarsam çünkü PS5 Deluxe, ek kol, kol istasyonu falanla beraber bütçe uçan tekme yiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240324-023949_Chrome.jpg
    Screenshot_20240324-023949_Chrome.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleyen: Moderatör:
Peki 1920×1080OYNAsam para cebimde kalsa sizce iyi olur mu? Sonuçta o paraya 24aylık PS Deluxe paket alınıyor.

Bütçe maksimum kaç olur?

PS5 alacağım ama elimde 4K ya da 2K ekran yok. Öncesinde PS3 kullanıyordum. TV'ye bağlı şekilde ama şu andaki TV PS5'e değer mi bilemiyorum. Şu anki TV özelliklerim ekte. Eğer bu TV ile olmaz monitör lazım diyorsanız büyük ve PS5'e değecek bir monitör önerir misiniz? Biliyorum çok az ama bütçem maximum 6K o da zorlarsam çünkü PS5 Deluxe, ek kol, kol istasyonu falanla beraber bütçe uçan tekme yiyor.

@BerkayZ87 Var mı hocam bir öneriniz? Maksimum 8K olurmuş arkadaşın bütçesi.

Son düzenleme:
Bütçe maksimum kaç olur?

Normalde planda bu TV ile oynamak vardı 1920×1080 Sony yapay zeka ile falan bana iyi bir deneyim yaşatır diyordum ama kararsız kaldım bir anda çıktı bu monitör işi ondan çok bütçe toplayamadım taş çatlasın 8000-8400olur zorlayarak.

Normalde planda bu TV ile oynamak vardı 1920×1080 Sony yapay zeka ile falan bana iyi bir deneyim yaşatır diyordum ama kararsız kaldım bir anda çıktı bu monitör işi ondan çok bütçe toplayamadım taş çatlasın 8000-8400OLUR zorlayarak.

Berkay hocamı bekleyebilirsiniz. @BerkayZ87

Bende mesela 55 inch 4K Beko TV var lakin LED'leri yandığı için renkleri aşırı kötü. Sizin TV'de böyle bir sorun yoksa, kullanılabilir.

Herhangi bir arızası, sorunu yok sadece 1920×1080 ve 8yıllık olması tedirgin ediyor. PS5'e ayıp etmiş olur muyum diyorum bir yandanda masrafa ne gerek var diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı