PS5 mi Xbox mı almalıyım?

PS5'Mİ XBOX MI?

• Oy verenlerin toplamı
    23

Yiğittttt

Centipat
Selam arkadaşlar. Biliyorsunuz ki PS5'in piyasaya çıkacağı ağustos'tan beri belliydi ve sene sonu gibi çıkacağı belirtildi. İki konsoldan sizce hangisini almalıyım veya siz hangisini alırdınız?

Ps5 alırdım çünkü Xbox'u sevmiyorum siz bilirsiniz yine de.

Playstation'un eli çok güçlü Türkiye'de. Alacak insanların çoğu gene Playstation alacaktır. Fakat fiyatların artması nedeniyle Xbox One serisi cazip hale geldi. Xbox'un PS'e göre daha ucuz olması, oyunların daha erişilebilir olması ve Game Pass denilen sistem ile adam gibi bir ton oyunu küçük bir ücrete oynama imkanı sunmasıyla bu aralar Türk kullanıcıları cezbetti. Türkiye'de Xbox adını biraz daha yaymayı başardı. Ilk kez Forza ile Türkçe Microsoft oyunu ile karşılaştık. Xbox bu fiyat avantajını kullanırsa bu nesilde Türkiye'de daha iyi performans çıkaracaktır.

Arkadaşlar o sizin tercihiniz durumu varsa bana göre PS5 almalı.

Selam arkadaşlar. Biliyorsunuz ki PS5'in piyasaya çıkacağı ağustos'tan beri belliydi ve sene sonu gibi çıkacağı belirtildi. İki konsoldan sizce hangisini almalıyım veya siz hangisini alırdınız?

malum dolar 7 ve oyun konsollarına ekstra vergiler geldikten sonra PS5 büyük ihtimalle çok yüksek fiyatlı olacaktır tamamen zevk ve bütçe meselesi en azından şuanda XBOX ONE X ,PS5'ten daha iyi

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı