Çözüldü PS5 ve PS5 dijital aralarındaki fark nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

deamonicaz

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS5 alacağım CD'li ve dijital arasında ki farklar neler bildiğiniz gibi PS Pass var bir video da yanlış hatırlamıyorsam dijital alırsan PS Pass'den faydalanamazsın diyordu bu doğru mu? Ayrıca ikisi de 4K destekliyor mu?

Çözüm
Hocam PS Plus'dan ikisinde de faydalanabilirsin tek farklılıkları birinde CD girişi varken diğerinde yok sadece dijital oyun alabiliyorsun ps store'dan ve ikiside 4k destekliyor güç farkı yok.
Hocam PS Plus'dan ikisinde de faydalanabilirsin tek farklılıkları birinde CD girişi varken diğerinde yok sadece dijital oyun alabiliyorsun ps store'dan ve ikiside 4k destekliyor güç farkı yok.

Çözüm
Arkadaşlar PS5 alacağım CD'li ve dijital arasında ki farklar neler bildiğiniz gibi PS Pass var bir video da yanlış hatırlamıyorsam dijital alırsan PS Pass'den faydalanamazsın diyordu bu doğru mu? Ayrıca ikisi de 4K destekliyor mu?
PS5 CD'li sürümünde sadece cd girişi var ama dijitalde sadece ps store'dan oyun alabilirsin güç farkları yok. İkisinin güçleri aynı. İkiside 4k oynatıyor merak etmeyin :)

Dijital alırsan neden PS Plus'dan faydalanamayasın? PS Plus tüm PS4 ve PS5 kullanıcıları için kullabilir. Sürüm ve versiyon fark etmez.

İkisi de 4K destekliyor. Aralarındaki tek fark biri CD girişi olduğu için CD'li oyun çalıştırabilir. Diğeri ise girişi olmadığı için çalıştıramaz.

Hocam PS Plus'dan ikisinde de faydalanabilirsin tek farklılıkları birinde CD girişi varken diğerinde yok sadece dijital oyun alabiliyorsun PS Store'dan ve ikisi de 4K destekliyor güç farkı yok.

Birinde CD takip oynayabilirsin öbüründe oynayamazsın. İkisinde de dijital oynayabilirsiniz. Başka fark yok.

Dijital alırsan neden PS Plus'dan faydalanamayasın? PS Plus tüm PS4 ve PS5 kullanıcıları için kullabilir. Sürüm ve versiyon fark etmez.

İkisi de 4K destekliyor. Aralarındaki tek fark biri CD girişi olduğu için CD'li oyun çalıştırabilir. Diğeri ise girişi olmadığı için çalıştıramaz.

PS5 CD'li sürümünde sadece CD girişi var ama dijitalde sadece PS Store'dan oyun alabilirsin güç farkları yok. İkisinin güçleri aynı. İkisi de 4K oynatıyor merak etmeyin :)

Teşekkür ederim şimdi dijitali sipariş verdim korkum sadece dijital oyun alabiliyoruz PS Plus'dan yararlanıp oyun oynayamıyoruz diye düşündürdü beni bir video şimdi rahatladım teşekkürler :D bu arada PS Plus Deluxe mu mantıklı yoksa extra mı fikri olan var mı?

Eğer CD koleksiyonu yaparım dersen CD'li versiyon alınabilir.

Hocam bir oyun 1000 1200 TL boş ver koleksiyonu :D

PS Plus Deluxe mu mantıklı yoksa extra mı fikri olan var mı?
Ps plus deluxe'te klasikler kataloğu var ve oyun deneme sürümleri var extrada sadece oyun kütüphanesi var o kadar bütçen yeterse deluxe alabilirsin ama klasik oyunları sevmem felan diyorsan extra alabilirsin şimdiden hayırlı olsun hocam :)

Teşekkür ederim şimdi dijitali sipariş verdim korkum sadece dijital oyun alabiliyoruz PS Plus'dan yararlanıp oyun oynayamıyoruz diye düşündürdü beni bir video şimdi rahatladım teşekkürler :D bu arada PS Plus Deluxe mu mantıklı yoksa extra mı fikri olan var mı?
Deluxe paket daha mantıklı fakat içinde bulunan klasikler kataloğundaki PS3 ve daha eski nesildeki birçok oyuna erişiminiz olmayacak haberiniz olsun.

Buradan paketlerin avantajlarına bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı