Psikiyatri doktorunun yaptığı kişilik testi ne işe yarıyor?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
1 yıldır psikiyatriye gidiyorum. Bugün doktor senin durumun karışık dedi. Kaygı, sosyal fobi var oğlu var dedi. 566 sorudan oluşan kişilik testi yaptı. 1 buçuk saatimi aldı test. Psikolog rapor çıkartıp psikiyatriye verecek. Pazartesi günü yeniden gideceğim. Tam olarak ne işe yarıyor bu test?

1 yıldır psikiyatriye gidiyorum. Bugün doktor senin durumun karışık dedi. Kaygı, sosyal fobi var oğlu var dedi. 566 sorudan oluşan kişilik testi yaptı. 1 buçuk saatimi aldı test. Psikolog rapor çıkartıp psikiyatriye verecek. Pazartesi günü yeniden gideceğim. Tam olarak ne işe yarıyor bu test?
Bana bu gibi şeyler biraz saçma geliyor bana hiç öyle bir test yaptırmadılar 4 senedir psikiyatriste gidiyorum 4-5 kez değişti doktorum. Psikologlarla genelde anlaşamıyorum bilmiyorum psikiyatristler daha iyi biliyor bence... Uzun bir test olmuş açıkçası ve o anki duygu durumuna bağlı test cevapları değişebilir... Umarım iyisindir yardıma ihtiyacın olur dertleşmek istersen ve discordun da varsa discordum : toprakistan#6264

Geri
Yukarı