Psikolojik sorunlarımı nasıl aşabilirim?

Tamam söylüyorum.

İnternette sürekli görüşlerimi söylüyorum ve artık insanları sıkmak canıma tak etti. İnsanlarla iletişim kuramıyorum ve yardım istediğimde bana troll diyorlar. Resmen saçmalık. Discord sunucularından ban yedim sürekli çünkü insanlara derdimi anlatamıyorum. Oyunlarda eskiden çok votekick yerdim çünkü sorunlarım var benim. Yemin ediyorum Türkçem tamamen bozuk! Derdimi anlatamıyorum, çok tuhaf bir insanım. Canım çok sıkıldı artık bu postu yapmaya karar verdim.

Kendini dinle ve uygula. Ben buradan birkaç şey diyerek sana yardımcı olamam. Sen ilk önce kendi özverini koyman lazım.

Bu trolleri umursamıyorum ama davranışlarımın bozukluğu devam ediyor! İlgi odağı olmak ve nefret edilmek istemiyorum! Bu video yardım çığlığı benim için! Yemin ediyorum kara kara düşünüyorum her gün ve benim yaşımın küçük olduğunu zannediyorlar. Dostum benim tamamen çocukça davranışlardan arınmak istiyorum. Ben kötü bir şey yapmadım sadece yardım çığlığımı anlayın.
Sizde benden kurtulun artık bende sizi düşünüyorum. Kendimi ne kadar hasar verdim anlayamıyorum. Sırf benim yüzünden ya. Bunu yazarken ağlıcam ya.
Bayrak yapmak artık beni tuhaf hissettiriyor. Lütfen bir kere yardım edin ya.

Son düzenleme:
Diksiyon olarak mı yoksa bildiğin Türkçe mi konuşamıyorsunuz?
Eğer bu diksyonsa kitap okuyarak düzeltebilirsiniz? Pisikoloji kısmındda ise Piskoloğa gidebilirsiniz.

Diksiyon olarak. Kitap okumak isterdim ama çok sıkılıyorum. Sıkıntımı yok etmek için kürek çektim hala düzelemedim.

Geri
Yukarı