Psikolojimi bozacak rüyalar görüyorum

Bende annemden psikolojik şiddet görüyorum bazen. Polise söylemem bir işe yaramadı. Bende şunu anladım; Ya evden uzaklaşmak gerekiyor ya da psikolojik şiddete katlanmak zorundayım. Aile ve sosyal hizmetlerle de konuştum, onlar da yardımcı olamadı. Annemin psikolojisi çok bozuk, bu yüzden bunu yapıyor, ve psikiyatriste gitmeyi kesinlikle reddediyor.

Bende annemden psikolojik şiddet görüyorum bazen. Polise söylemem bir işe yaramadı. Bende şunu anladım; Ya evden uzaklaşmak gerekiyor ya da psikolojik şiddete katlanmak zorundayım. Aile ve sosyal hizmetlerle de konuştum, onlar da yardımcı olamadı. Annemin psikolojisi çok bozuk, bu yüzden bunu yapıyor, ve psikiyatriste gitmeyi kesinlikle reddediyor.
Bu işler öyle hemen olacak şeyler değil ya, yılların yaşanmışlıklarını barındırıyor, benim yöntemim bahsettiğim gibi katlanmak, kabullenmek ve aşmak oldu. Artık sıradan geliyor onca şey, çok sıradan.

Bence ruyalardan dolayi psikolojin bozulmuyor hocam, bilincaltinda her guzel seyin sonu mutlaka kotu biter gibi bi algi yerlestirmissin. Once onu asman lazim, kendini bir alanda gerceklestirmen gerekli ki ihtiyaclar hiyerasisini tamamlayabilesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı