PSP alınır mı?

• Konuyu başlatan peş2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 2B
3000 serisi en iyisi. Ama internetle işin olmazsa 1004 yeterlidir.

O zaman 3000 serisine bakacağım. Biraz araştırdım ağırlık incelik ve RAM olarak 3000 serisi 7 puan önde.

Uygulama derken? Eğer PSP uygulamalarını kastettiyseniz onlara artık erişim yok. Destekleri kesildi. Eğer oyunların sitesi ise oynamak istediğiniz oyuna göre değişir. Bazılarında dosyası bozuk oluyor onun için çeşitli ROM sitelerine bakılabilir.

Uygulama derken 2. el sitelerinden bahsettim.

Son düzenleme:
Bende yakın zamanda alacağım yunanistana gideceğim de vita mı alsam PSP mi kararsızım yardımcı olabilir misiniz?

O zaman 3000 serisine bakacağım. Biraz araştırdım ağırlık incelik ve RAM olarak 3000 serisi 7 puan önde.

Uygulama derken 2. el sitelerinden bahsettim.
Hocam o konuda herhangi bir yer önermek istemem. Sonuç olarak cihazı alacak olan sizsiniz onun için önerip de başınıza problem açmayayım ama alırken L ve R tuşları tam basıyor mu, joystick var ise drift vs var mı, bir de hafıza kartına bakın onları teyit edin yeter.

PSP aşırı eski bir cihaz birçoğu sorunlu piyasadakilerin, sorunsuz diye satılanlar çok pahalı. Telefon için güzel gamepadler var. Bende sizin gibi nostaljik hislerle almak istiyordum ama emin olun nostalji bir yere kadar mantığın önüne fazla geçmemeli. O yüzden bu ürünü almıştım:
Bunu Türkiye'de bulmanız zor ama rush sanırsam lisanslayıp aynısını satıyor.
İkinci elden daha ucuza bulunur. 10 saat kadar bataryası gidiyor(ben 6-7 saat oynadım şarjı bitmedi pili öldürmemek için şarja taktım sonra)

Olay PSP almak zaten nostaljik hissi olmayan emulator kurup oynar telefonlara bile kuruluyor benim teleofnda God of War var mesla nostalji yoksa almaga gerek yok PSP emulatorleri telefonlarda bilgisayarlarda sorunsuz çalışiyor.

Trendyol VS. alabilirsin. Oyunlar için pap yi kırdırmak gerekiyor mu bilmiyorum ama direk internetten İSO ları indirip psp ye atarak oynayabiliyorsunuz.
Trendyol da geçiriyorlar öylw sitelerde dolap veya sahibindenden almak daha mantiklı ama donanımdan bi halt anlamıyorsan trendyol olabilir belki

Olay PSP almak zaten nostaljik hissi olmayan emulator kurup oynar telefonlara bile kuruluyor benim teleofnda God of War var mesla nostalji yoksa almaga gerek yok PSP emulatorleri telefonlarda bilgisayarlarda sorunsuz çalışiyor.

Trendyol da geçiriyorlar öylw sitelerde dolap veya sahibindenden almak daha mantiklı ama donanımdan bir halt anlamıyorsan Trendyol olabilir belki.

Dediğin gibi olay PSP almak.

Hocam o konuda herhangi bir yer önermek istemem. Sonuç olarak cihazı alacak olan sizsiniz onun için önerip de başınıza problem açmayayım ama alırken L ve R tuşları tam basıyor mu, joystick var ise drift vs var mı, bir de hafıza kartına bakın onları teyit edin yeter.

Drift derken.

3000 serisi en iyisi. Ama internetle işin olmazsa 1004 yeterlidir.

Hocam PSP 2004 alınır mı? Peki.

Bende yakın zamanda alacağım yunanistana gideceğim de vita mı alsam PSP mi kararsızım yardımcı olabilir misiniz?

PSP öneriyorlar.

Son düzenleme:
Dediğin gibi olay PSP almak.

Drift derken.

Hocam PSP 2004 alınır mı? Peki.

PSP öneriyorlar.
Drift, joystick'in örneğin; sağa doğru yönlendirirsiniz fakat tam olarak sağa yönelmez karakter/araba vs. yani istenilen yöne gitmede tam performans vermez. Yukarı, aşağı, sağa veya sola kayma olabilir yanlış yönlere doğru.

Yıl olmuş 2023 ama hala ben PSP alırım diyorsanız PSP-e 1004 model yaada PS Vita tavsiye edebilirim. Ya da 7.000-8.000 arası Nintendo Switch alınabilir. Switch hem el konsolu hem de TV'ye 4K çıkış desteği var. Dijital bir oyun kütüphanesine sahip. The Witcher 3: Wild Hunt'ı bile swith de yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı