PSP alınır mı?

Çok iyi açıklamada bulunmuşsunuz teşekkür ederim. Sormak istediğim tek şey ps vita almak demek yanında psp almak demek demişsiniz neden 2 cihazı da almak gerekli?
Rica ederim hocam ne demek. İki cihazıda almak gerekmiyor, PS Vita PSP oyunlarını oynatmaktan ziyade direkt PSP'ye dönüşebiliyor. Yani PS Vita aldığınızda aslında sanki yanında PSP de almış gibi oluyorsunuz. PSP'nin yapabildiği her şeyi yapabiliyor.

Dosya Ekleri

• 2269i1l.jpg
    2269i1l.jpg
    393,3 KB · Görüntüleme: 18
Rica ederim hocam ne demek. İki cihazıda almak gerekmiyor, PS Vita PSP oyunlarını oynatmaktan ziyade direkt PSP'ye dönüşebiliyor. Yani PS Vita aldığınızda aslında sanki yanında PSP de almış gibi oluyorsunuz. PSP'nin yapabildiği her şeyi yapabiliyor.

O kadar tatlı duruyorlar ki... Bir tablete 3 bin vereceğime şunlardan bir tane almak istiyorum ama 2. El hayatımda hiç kullanmadım bu yüzden çekiniyorum... 0'ı da yok malum.

O kadar tatlı duruyorlar ki... Bir tablete 3 bin vereceğime şunlardan bir tane almak istiyorum ama 2. El hayatımda hiç kullanmadım bu yüzden çekiniyorum... 0'ı da yok malum.
Hocam bulunduğunuz şehirde cihaz arayın. İnceleyin sağını solunu bi oyuna girip deneyin bir sıkıntısı yoksa alırsınız en kötü. Zaten iyi bir cihaz kendisini belli ediyor. Benim Vita biraz hırpalanmış bir cihazdı onda bile tek sorun çıktı o da şarjı %90'ken dahi "Batarya zayıf" uyarısı veriyordu, içinde bir direnç mi bir devre elemanı mı ne bozuluyormuş o değişti 60 liraya düzeldi.
Ben dediğim gibi mobil oyunun kahrından bıktım yok enerji bitti yok mücevher harca yok reklam izle, bitmiyor derdi tasası. Şimdi çok rahatım ama her iki cihaz da mutlu ediyor beni.
İşin ilginç bir tarafı da PS Vita hadi neyse de PSP'nin 64+32 GB hafıza kartını rahatlıkla kaldırması oldu. Cihazın ortalama oyun boyutu 1 GB olduğu düşünülürse 90 tane oyunu yanınızda taşıma şansınız var demektir. 128 deneyip sorun yaşamadan kullanan da varmış da ben evdeki 64 ve 32'lik kartları değerlendirdim.

Temiz bulursa alınabilir. Vita'ya 4000 vermeyin. Fazla oyunu da yok zaten Sony'nin öldürdüğü cihaz Switch Lite al o paraya yeni nesil oyunlar da var hem😀

Geri
Yukarı