PSP alınır mı?

PS Vita için adam akıllı oyun yok. Ama PSP'ye çıkmış çok güzel onlarca oyun var. Amaç elde oynamak ise al ama evde de oynarım diyorsan PPSSPP diye bir emilatör var onda oynarsın.

Ps Vita alınır bu zamanda PSP de olur ama çoğunun vadesi dolmuş oluyor. Oyunlarına gelecek olursak harika hâlâ oynanır durumdalar el konsolu olması ayrı zevk veriyor. PSP ye sahipken çok yolda oynayamadım yolda yazı okuyunca midem kalkıyor.

PSP çok eski bir cihaz. PS Vita en azından biraz daha yeni.

Eski ne demek? 2003 - 2010 arası oyunları düşük çözünürlükte oynamak demek. E Vita'da da aynı?

PsP Vita daha yeni ama Vita'ya destek verilmediği için kendine özel oyunu yok denecek kadar az. PsP oyunlarını PsP Vita'da oynamak için ekstra para vermeye değer mi? Bence değmez. Sonuçta ikisine de destek kesilmiş.
Cihaz kırılabiliyor diye biliyorum.
Emülatör de Midnight Club oyamam mümkün mü ?
Emilatörde şahsen pek oyun oynamadım ama oyun desteğinin iyi olduğunu düşünüyorum. Final Fantasy oynamıştım emilatörde baya düzgün çalışıyordu.

Hiç sahip oldunuz mu ? Ben 2 batarya değiştirdim PSP de PS Vita da 1 kere değiştirmedim.

Vita'yı alma sebebim PSP'ydi. Adamlar bu dandik şeye bile neler yaptı, bununla uçarlar dedim. Tabii sonra HayDay vb. çıktı, dama atıldı. Ben de sattım. Hiç batarya değiştirmedim. PSP'yi de zaten hiç oynama fırsatım olmadı, içindeki batarya eskimedi bile diyebilirim.

Bu sıra internette PSP videoları karşıma çıktı. Bende merak ettim acaba hangi oyunlar var? Hâlâ alınır mı? Alınırsa kaç TL verilmeli? Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Tam 5 sene önce aldım dün gibi hatırlarım telefon falan alabilirdim aptal gibi gittim PSP'ye 350 TL para vermiştim her yerde oynanıyor diye şaka falan ama evde yatarken sabah okul olduğunu bile bile şarjı bitene kadar oynardım okula getirirdim bir şarj ederdim 7-8 saat giderdi ders esnasında bile oynamışlığımı hatırlarım daha çok ders dinlerdim ama bu yüzden bile arkadaşlarımla aram açıldı PSP'yi smack-down açıp versene falan diyorlardı vermiştim kaptırmışlardı hoca ders sonunda vermişti çok zevkli oluyor ama anlamıyorsun bir süre sonra oyunlar hep aynı gibi geliyor ekran sıkıyor artık ama ISO olarak PC'den oyun atabilirsin içinde kırdırıp o yönü çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı