PS'ten Xbox'a geçtiğim için sanırım biraz pişman oldum

1 kere oynayayım yeter diyorsanız zaten gerek yok PS'ye tabii benim gibi Uncharted 3'ü milyon kez bitirenler de var ha ama 1 senedir elimde PS yok onu da o zamandan beri oynamadım, her neyse. Xbox hesap olayı için çok güzel bir önerim var. GameSatış sitesinde Alan Wake 2 35 TL, Dark Souls 2-3 + 9 oyun 90 TL (yanlış hatırlıyor olabilirim ama o civarlarda) satan biri var. Daha birçok oyun böyle ucuz. Bende birkaç oyun aldım oradan paylaşımlı hesap olarak veriyor kendi hesabında Online sorunsuz oynuyorsun. Oradan yeni oyunları bile çok ucuza alabilirsiniz. https://www.gamesatis.com/xbox-hesap-satisi/dark-souls-3-dark-souls-2-9-oyun-one-s-x-garanti-993088

Hocam bir de emulatör kurup Uncharted 3'ü oynayabilirsiniz.

Bu PS'teki gibi oyunu silersen bir daha oynamazsın muhabbeti yok değil mi hocam bildiğim kadarı ile hesabı silmediğimiz sürece Xbox'ta oyunu ister sil ister yükle oynayabiliyoruz değil mi?

Attiginiz safyada bayağı güzel fiyattan oyun satıyor güvenilirse buradan oyun alabilirim.
Güvenilir 2 kez oyun aldım adamdan sorun çımadı.

Hocam bir de emulatör kurup Uncharted 3'ü oynayabilirsiniz.
Maalesef olmuyor öyle eğer olsaydı rehberini mutlaka yapmış olurdum.

Aynen öyle, hesabı silmedikçe o oyuna sonsuza dek erişim kazanılıyor. Yukarıda linkini attığım 11 oyunu 99 TL'ye almıştım işte. Adam hangi oyunlar olduğunu belirtmemiş ben size bir güzellik yapıp hangi oyunlar olduğunu söyleyeyim. Açıklamada yazan Dark Souls 2 ve 3 var bunların dışında satıştan kalkan teknoloji demosu the matrix avakens var Call of Duty Modern Warfare (2019'da çıkan) da vardı. Diğer oyunlara baktım pek kayda değer değil gibiydiler.

Eğer Elden Ring satıyorsa buradan alırım fiyatlar çünkü bayağı ucuz.

Maalesef olmuyor öyle eğer olsaydı rehberini mutlaka yapmış olurdum.

PS3 emulator kurulmuyor mu? Ben kuruluyor diye biliyordum.

Sanırım bu adam da 100 liraya satıyordu burdan alabilirsiniz hem Online falan da oluyor. Ama şunu söyleyeyim Online olması, sorunsuz atmadan çakmadan çökmeden oynayabilmemiz için her defasında bir taktik uygulamamız lazım. 2-3 dakika sürüyor zaten adam videosunu atacaktır alımdan sonra. Ben belirteyim olur da üşenirsiniz falan paranız çöpe gitmesin.

PS3 emulator kurulmuyor mu? Ben kuruluyor diye biliyordum.
Maalesef en fazla PS2 oluyor eğer PS3 olsaydı her yerde söylerdim rehberini de çoktan yapmış olurdum. Xbox içerisinde bulunan en iyi emulatör bence Dolphin.

Hocam isterseniz benim yakınımın oyn aldığı yeri size atabilirim orada da her oyun var sarı siteden Wp'ye aktarıyor sizi Wp'den her oyunu alabiliyorsunuz, yakinim re4'ü 50 tl'ye almisti.

Sanırım bu adam da 100 liraya satıyordu buradan alabilirsiniz hem Online falan da oluyor. Ama şunu söyleyeyim Online olması, sorunsuz atmadan çakmadan çökmeden oynayabilmemiz için her defasında bir taktik uygulamamız lazım. 2-3 dakika sürüyor zaten adam videosunu atacaktır alımdan sonra. Ben belirteyim olur da üşenirsiniz falan paranız çöpe gitmesin.

Nmaalesef en fazla PS2 oluyor eğer PS3 olsaydı her yerde söylerdim rehberini de çoktan yapmış olurdum. Xbox içerisinde bulunan en iyi emulatör bence dolphin.

Genel olarak offline oynayacağım yine de yapmam gerekir mi?

Hocam isterseniz benim yakınımın oyn aldığı yeri size atabilirim orada da her oyun var sarı siteden Wp'ye aktarıyor sizi Wp'den her oyunu alabiliyorsunuz, yakinim re4'ü 50 tl'ye almisti.

Offline'ı bilmiyorum ama Online oynarak başarım da kazanmak daha mantıklı değil mi? Fikriniz için teşekkürler ama ben gamepad ve abonelik sorunlarından ötürü PS5'e geçeceğim gibi görünüyor. Xbox 9. nesil gamepad o kadar ergonomik ki elimin şeklini değiştirdi ve çıkan sesler felaket yüksek.

Offline'ı bilmiyorum ama Online oynarak başarım da kazanmak daha mantıklı değil mi? Fikriniz için teşekkürler ama ben gamepad ve abonelik sorunlarından ötürü PS5'e geçeceğim gibi görünüyor. Xbox 9. nesil gamepad o kadar ergonomik ki elimin şeklini değiştirdi ve çıkan sesler felaket yüksek.

Hocam isterseniz benim yakınımın oyn aldığı yeri size atabilirim orada da her oyun var sarı siteden Wp'ye aktarıyor sizi Wp'den her oyunu alabiliyorsunuz, yakinim RE4'ü 50 TL'ye almisti.

Dediğiniz kişinin ismi platform TR tahir mi? Oyunları hesap olarak veriyor, saat değiştirme yöntemi ile kendi hesabınızdan oynuyorsunuz.

Yukarıda linkini attım Xbox dükkanım ismi saat değiştirme yöntemi yapıyordu o da.

Aynı yöntemle platform TR isimli yerden onlarca oyun aldım ben, 50 TL'ye RDR2 mesela. Bayağı iyi.

Dediğiniz kişinin ismi platform TR tahir mi? Oyunları hesap olarak veriyor, saat değiştirme yöntemi ile kendi hesabınızdan oynuyorsunuz.

Evet 😅😂

Bencede gamepad biraz problemli aşırı ses çıkartıyor, aboneliğe gelecek olursak ben ghost of thushima harici hepsini oynadım o yüzden PS Plus acmamistim, ayni sekilde Game Pass'te açmıyorum çünkü her oyunu oynadım aklıma yatan abonelere özel begendigim bir oyunda indirim olursa, veya bu yeni çıkacak oyunları oynayacağım zaman açarım, oyun alırsamda gamepass'i açıp oyunu alinca iptal ediyorum. Xbox PS'e göre ucuz olduğu için tekrardan Xbox'a geçtim fiyatlar özel oyunlar harici Xbox gibi olsaydı o zaman PS tarafında kalırdım. Sadece Prince of Persia için Ubisoft Plus açmıştım onun harici bir daha açmadım doğrusu.

Aynı yöntemle platform TR isimli yerden onlarca oyun aldım ben, 50 TL'ye RDR2 mesela. Bayağı iyi.

Aynı şekilde benim yakınımda oradan alıyor hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı