Psychonauts 1 ve 2 toplam 28,76 TL!

Eagle_Paw

Hectopat
Yer
İstanbul

Daha önce bu kadar ucuza düştüğünü görmemiştim. 29 liraya kesinlikle alınabilir iki oyun kaçırmayın.
Konusu önceden açıldıysa kusura bakmayın.

Daha önce bu kadar ucuza düştüğünü görmemiştim. 29 liraya kesinlikle alınabilir iki oyun kaçırmayın.
2.oyunun grafikleri güzel duruyor.

Psychonauts 2, ABD'de %75 indirimli fiyatı15 dolar iken bizde 23 TL. Muhtemelen fiyatını güncellemeyi unutmuşlar, yakında zamlanabilir. Kaçırmayınız.

Normalde ilk oyun 1 ila 3 lira arasında bir fiyata düşüyordu, 5 lira sınırı olduğundan bu fiyata düşse satın alınamayacaktı adamlar ondan daha az indirime sokup 5.50 lira yaptıysa helal olsun da sanmıyorum. Güzel denk gelmiş işte.

İkinci oyunda en yüksek indirimini almış, zaten oyunun indirimsiz fiyatı bile globaldaki %75 indirimli fiyatından ucuz (dolar bazında) gibi saçma sapan bir durum var, 60 dolarlık oyun 92 lira. Zaten her türlü bedavaydı, artık bedavadan da ucuz. Almayan alsın, muhtemelen alan kimse oynamayacak ama zamlanınca keyiflenebilirsiniz ileride çünkü Xbox'da 1000 lira oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı