PTT Kargo 2. Kata Çıkıp Kapıyı Çalmadan Geri Döndü Arabaya Gitti

Bright Lord

Kilopat
Daha fazla  
Evet millet aynen böyle oldu. Bugün kargomun gelmesini beklerken PTT görevlisi yukarıya kadar çıktı ve ben o anda ayak seslerini duyup balkona çıktım fakat adam kapıyı bile çalmadan aşağı inip arabaya bindi, tam çalıştıracakken camı tıklattım kargom vardı benim dedim. Adam ondan sonra kargoyu verdi gitti. Evde yoktunuz diye yazmaları bu yüzdenmiş. Siz siz olun kargonuzun başında bekleyin.

Umarım o an zil falan arıza yapmıştır bir şey olmuştur. Kasıtlı yapıldıysa vay halimize!
Zil falan yok kapıda :D Çalması gerekiyor sadece ama çıktığı gibi geri döndü son anda yetiştim adama
Böyle bir şeyi niçin yapıyorlar ? Yahu gelmişsiniz zaten kapıya kadar ver git işte kargoyu değil mi.
Ben de anlayamadım. Zaten kargonun geleceğini bildiğim için tetikteydim. Böyle bir şey olmasını bekliyordum açıkçası.
Ayrıca şunu da ekliyeyim. "Neden bu kadar fazla vergi alınıyor" diye sorduğumda. "Almayın o zaman" diye cevap aldım delirmelik :D

Moron bildiğin. Madem binaya kadar geldin niye verip gitmiyon? Bence kargoları yetiştiremeyeceklerini anlayınca bilerek bina kapılarına kadar girip kameralara gelmiş görünüp sonra tekrar çıkıyorlar. Şikayvar'a şikayet et en azından bir işe yarasın.

Moron bildiğin. Madem binaya kadar geldin niye verip gitmiyon? Bence kargoları yetiştiremeyeceklerini anlayınca bilerek bina kapılarına kadar girip kameralara gelmiş görünüp sonra tekrar çıkıyorlar. Şikayvar'a şikayet et en azından bir işe yarasın.
Kamera falan değil mahalledeyiz bildiğin :D Alt komşumuza bile sormuş ondan sonra yukarı çıkmış.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı