PttAVM tarafından dolandırıldım

Kafein26

Centipat
Daha fazla  
Bugün PttAVM tarafından bir ürün aldım. Fakat siparişler kısmında "siparişiniz bulunmamaktadır." diyor. Banka hesabında baktım para gitmiş:(Acaba yılbaşı tatili falan mı diye gözükmüyor? Yardımcı olun. Zar zor biriktirip aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün PttAVM tarafından bir ürün aldım. Fakat siparişler kısmında "siparişiniz bulunmamaktadır." diyor. Banka hesabında baktım para gitmiş:(Acaba yılbaşı tatili falan mı diye gözükmüyor? Yardımcı olun. Zar zor biriktirip aldım.

Oradan müşteri hizmetlerine falan mı benziyoruz? Biz mi çözeceğiz sorununu? Şöyle konular görmekten bıktık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müşteri hizmetlerini arasana dostum.

Sisteme düşmemiş olabilir, dekont ile birlikte canlı desteğe başvurun yardımcı olurlar.

Sitem etmeyin. Arkadaş ne yapması gerektiğini sormuş.

Siparişinizle ilgili sorunları çözmek için PttAVM ile iletişim kurmanız önerilir. Eğer ürünü satın aldığınızı ve para ödediğinizi doğrulayabiliyorsanız, PttAVM müşteri hizmetleriyle iletişim kurarak siparişinizin durumunu sormak ve gerekirse çözüm için bir çalışma başlatmak için yardım isteyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı