PUBG Hala Alınır Mı?

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Pubg almak istiyorum ama kararsızım. Sizce oyunu almalı mıyım bu kadar profesyonel varken? Bu arada oyunu oynayan arkadaşım yok keyif verir mi yine de?

Z1 Battle Royale oynayabilirsin ücretsiz kendileri ilk çıkan BR oyunudur. :) Aksiyon hız adrenalin her şey mevcuttur. Tecrübelerim ile sabittir. ^^

Yalnız başına bir yerden sonra sıkar diye düşünüyorum. Apex Legends veya Fortnite oynayabilirsin. Emin ol daha keyifliler. Tabii senin oyun zevkin nasıl onu bilemem. Kendi açımdan konuşuyorum.

Hepinize teşekkürler cevaplarınız için. Kısacası alınabilir bir oyun yani hala. Z1, Fortnite, Apex nedense hoşuma gitmediler.

Ben Battle Royale oyunlarından nefret eden ben. Battlefield 5'in Battle Royale'ına (Firestorm) bayıldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum atmosferi, silahları, çatışmaları mükemmel. Diğer oyunları es geçip Battlefield 5'i almanı tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı