PUBG hala alınır mı?

Ben de lite oynuyordum aldım oyunu yaklaşık 70 dakika oynamışım 8 ayda.Direk ölüyorum loot yapıyorum 20 dakika sonra ölüm adamları dahi göremiyorum o kadar profesyonelleşmişler ayrıca harita çok büyük ve sıkıcı.Bence Battlefield 5 yada COD modern warfare almanı tavsiye ederim

70 dakika oynayıp ne kadar iyi olmayı bekliyorsunuz ki? başka tecrübeniz yoksa.

Haritalar yeterli eğer küçük harita istiyorsanız Sanhok oynayabilirsiniz. Ayrıca solo veya takımlı çok küçük yerlerde kapışılan farklı oyun modları var.

Sonuç olarak oyundan zevk almayacağımı düşündüğüm için almadım. Onun yerine daha ucuz ve görece daha güzel 3-4 oyun aldım. Teşekkürler görüşleriniz belirttiğiniz için 🙂

Yani sonuçta Lite da sizi tatmin etmiyorsa genel olarak oyun pek size hitap etmiyor demektir. Bu durumda oynamak ile izlemek arasında fark oluşuyor :) İzlerken bazı oyunlardan keyif alıyorsunuz ama oynamaya gelince aynı keyfi vermiyor :D

Steam de 408 saatim var hiç hileye denk gelmedim sayısının fazla olduğunu düşünmüyorum arkadaşların varsa almanı öneririm yok ben kendi başıma zevk alırım diyorsan alabilirsin

Profil fotoğrafım görüşümü yeterince belirtiyor sanırım. Delikanlı adam mermiyi sektirmek için tava kullanmaz, çeker Desert Eagle'yi şova kalkar. Şaka bir yana, ilk olarak Lite versiyonunu deneyimle. Beğenirsen alırsın sonra. Benim tarzım değil, mermi sıkıyorsak birileri ölecek kardeş. Yarabandıyla çatışmaya devam etmek ne kadar mantıklı bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı