PUBG Lite hile sorunu

Vatandaşlık numarası ile falan üye olunsa keşke. Maalesef yazdıklarınızdan anladığım, ya buna alışacağım. Ya da oyunu bırakacağım ve offline oyunlar oynayacağım.
Hayır anlamadığım da, bu hileyi yazan kişi... Ya bari parayla sat herkeste olmasın. Bedava dağıtıyorlar ele düşünüyor resmen.
Çok efkarlandım, bir hevesle yükledim. Kursağımda kaldı. Bakalım gece 3'den sonra girmiştim. Arkadaşın dediği gibi ise bugün içerisinde yine denerim belki gelmez hileci.
Bazen oyuna başlamadan atıyorlar hilecileri. Birde biz arkadaşlarla oynarken bazı taktikler geliştirdik. Mesela oyuna başlayınca ölümleri takip etmelisiniz. Oyun sonu gelmeden çok fazla kişi öldüyse ve belli bir oyuncu ard arda ve çok fazla kill alıyorsa bil ki o maçta hile vardır ona göre kendini hazırlarsın. Burda iki seçeneğin var ya kasmayacaksın o maçı unutacaksın ya da hilecilerle olabildiği kadar mücadele edeceksin. Biz artık sinirden bayağı kafaya takmıştık. Mesela bu hileci arkadaşlar sadece hız hilesi kullanıyorsa işin biraz daha kolay oluyor. Duruma göre kullanabileceğin yüksek yapılar varsa direk oraya çık. Çok yüksek yerlere bomba atamıyorlar. Bomba atmak için yapının içine girip yukarı çıkmaları gerekiyor. O arada bir tanesini merdivenlerde sıkıştırabilirsin. Biz üç kişi bir tane hileci öldürmeyi başarabildik bu sayede. İki kişi merdivenin başında duracak hileci son hızda merdivenlerden çıkınca o kişilerin içinden geçemiyor. Kalan kişi hemen arkadan merdiveni kapatınca hileci arada kalıyor işte o anda Allah ne verdiyse sıkıyorsun orada dost ateşide oluyor ama inan buna değer. Birde maçta hile olduğunu anladığın an uzun mesafeli silahını bırakıp iki silahınıda taarruz tipi silah yapman avantajına olacaktır. Biri bitince diğerini çekeceksin. Diğer türlü şarjör bittiği an çok savunmasız oluyorsun.

Bedava olması ve fazla bir sistem istememesi her kesimden kişinin oynamasına vesile oluyor.Hile olması çok normal umut ediyorum hilenin kullanmadığı bir oyuncu topluluğu oluşacak çünkü hile kadar gereksiz bir şey görmedim online tabanlı oyunlarda sadece milletin oyun zevkini mahvediyorlar.Küfür yemekten mi hoşlanıyorlar açıkca anlamamaktayım.

Bazen oyuna başlamadan atıyorlar hilecileri. Birde biz arkadaşlarla oynarken bazı taktikler geliştirdik. Mesela oyuna başlayınca ölümleri takip etmelisiniz. Oyun sonu gelmeden çok fazla kişi öldüyse ve belli bir oyuncu ard arda ve çok fazla kill alıyorsa bil ki o maçta hile vardır ona göre kendini hazırlarsın. Burda iki seçeneğin var ya kasmayacaksın o maçı unutacaksın ya da hilecilerle olabildiği kadar mücadele edeceksin. Biz artık sinirden bayağı kafaya takmıştık. Mesela bu hileci arkadaşlar sadece hız hilesi kullanıyorsa işin biraz daha kolay oluyor. Duruma göre kullanabileceğin yüksek yapılar varsa direk oraya çık. Çok yüksek yerlere bomba atamıyorlar. Bomba atmak için yapının içine girip yukarı çıkmaları gerekiyor. O arada bir tanesini merdivenlerde sıkıştırabilirsin. Biz üç kişi bir tane hileci öldürmeyi başarabildik bu sayede. İki kişi merdivenin başında duracak hileci son hızda merdivenlerden çıkınca o kişilerin içinden geçemiyor. Kalan kişi hemen arkadan merdiveni kapatınca hileci arada kalıyor işte o anda Allah ne verdiyse sıkıyorsun orada dost ateşide oluyor ama inan buna değer. Birde maçta hile olduğunu anladığın an uzun mesafeli silahını bırakıp iki silahınıda taarruz tipi silah yapman avantajına olacaktır. Biri bitince diğerini çekeceksin. Diğer türlü şarjör bittiği an çok savunmasız oluyorsun.

Aslında şöyle ki, sadece speed hack olunca dediğin gibi aşırı takacak kadar sorun yaratmıyorlar başlangıç için, aimi kötüyse yine öldürürsün rahat.
Bana bir iki denk geldi, duvardan falan izleyerek bakıyor adam şaka gibi. Silah tepme falan yok. Makro kullan bari ona lafım yok da, nedir arkadaş duvar falan delip geçiyorsun. Sanırım bugün yine bakacağım oyuna. Levelim de 19 falan sanırım belki ondan bana daha çok hile geliyor olabilir mi?

Aslında şöyle ki, sadece speed hack olunca dediğin gibi aşırı takacak kadar sorun yaratmıyorlar başlangıç için, aimi kötüyse yine öldürürsün rahat.
Bana bir iki denk geldi, duvardan falan izleyerek bakıyor adam şaka gibi. Silah tepme falan yok. Makro kullan bari ona lafım yok da, nedir arkadaş duvar falan delip geçiyorsun. Sanırım bugün yine bakacağım oyuna. Levelim de 19 falan sanırım belki ondan bana daha çok hile geliyor olabilir mi?
Level ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Zaten bir yerden sonra eğer arkadaş grubuyla oynuyorsan tek amacın bir hileci öldürmek oluyor.

Son 3-4 gün hızlı hareket etme hilesi görüyorum . 1 2 senedir yine tek tük arada hile olurdu ama bu son günlerdeki kadar rastlamadım.

Muhtemelen yeni bir hile piyasaya sürüldü ve tam da dün oyunu yüklediğim zamana denk geldi sanırım. Ciddi anlamda fazla speed hack. Diğer hileler o kadar çok mu bilmiyorum ama her oyun en az 10 kişi speed hack. Ama uzun süre sonra oynadığımda hiç bot görmedim.
Botlar kalktı mı acaba diye düşündüm. Bir sevinmiştim.

Muhtemelen yeni bir hile piyasaya sürüldü ve tam da dün oyunu yüklediğim zamana denk geldi sanırım. Ciddi anlamda fazla speed hack. Diğer hileler o kadar çok mu bilmiyorum ama her oyun en az 10 kişi speed hack. Ama uzun süre sonra oynadığımda hiç bot görmedim.
Botlar kalktı mı acaba diye düşündüm. Bir sevinmiştim.
Evet bende yeni bir hile diye düşünüyorum. Lite yetkilileri oyuna güncelleme getirip açık kodu kapatana kadar devam edecektir. Botlar şu şekilde. Kimsenin gitmediği, az girdiği saatlerde girerseniz oyun 100 kişiye tamamlamak için otomatik atıyor. Fakat hem pandemi hem de okulların tatil olması sebebiyle, gayet fazla oyuncu olduğu için oyun bot atmaya ihtiyaç duymamaktadır.

Şu iftar saati iki oyuna gireyim dedim, netice yine aynı. Hile gelmiyor diyen arkadaşlar neye istinaden diyor cidden anlayamıyorum. Speed hack kaynıyor ortalık.

Yoksa bayağı iyi oyun olmuş, su gibi akıyor oyun. Oynanabilirlik açısında 10/10 veririm. Emülatör ile boşuna eziyet çekmişim. Ama işte şu hile kullananları 1 ve 0 cehennemine yollamak istiyorum.

Son bir haftadır fazla hile var. Ben de bir hafta önce yükledim. İlk iki gün hile denk gelmedim sonrasında sürekli hilecilere denk geldim. Düşünün o kadar hileci var ki Çinli bir ib** "Bana bak" diyip hilesini tanıtıyordu etrafımda daire çiziyordu hızlıca koşarak. Sonra başka bir hileci grup gelip hepimizi temizledi. :)

Bu sabah 7 gibi falan girdim yine aynı, takımda Türk bir oyuncu vardı hile varmış. Sordum "ne bu böyle herkeste hile var bu kadar kolay mı" dedim "aynen çok kolay" dedi. Virüsleri PC'ye alıyorlar haberleri yok halbuki.

Mobile versiyon optimizasyon sıkıntısı olduğundan sevmiyorum fazla Lite gayet güzel ama şu an 10 oyun oynadıysam bir hafta içinde 8'i hile acaba Steam versiyonu nasıl almaya değer mi ne dersiniz? Eğer orda da 10 oyunun 7'si, 8'si hile gelecekse almayayım.

Geri
Yukarı