PUBG Mobile hile yapmadığım halde ban yedim

sinan mutlu

Decapat
Daha fazla  
PUBG Mobile ban yedim. Arkadasimin arkadasi sanirsam takima oyuncu cagirdi o yüzden yedim galiba. 2 gun önce de arkadasimin arkadasi ban yedi ama hala arkadasim ban yemedi. Uzun yillardir oynuyorum. Bu degerli hesabi nasıl kurtaririm? Bize ulasindan talep olusturdum.

Dosya Ekleri

• 20220529_011542.jpg
    20220529_011542.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 203
Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile ban yedim. Arkadasimin arkadasi sanirsam takima oyuncu cagirdi o yüzden yedim galiba. 2 gun önce de arkadasimin arkadasi ban yedi ama hala arkadasim ban yemedi. Uzun yillardir oynuyorum. Bu degerli hesabi nasıl kurtaririm? Bize ulasindan talep olusturdum.

Yanlış okumadıysam sınırsız ban yememişsin banın açılana kadar bekleyebilirsin çok uzun süre gibi gözükmüyor.

Biliyorum uzun sure ban degil ama 7 senedir oynuyorum bir kere bile hile vs durumundan hep kacindim bir takim hileci insanlar yuzunden ban yedim sizden sorum su böyle insanlardan nasıl koruyabilirim hesabimi eşleşmeden veya takima çağirdiklari hilecilerden yillardir emek verdim hesapi yukselttim böyle kisiler yuzunden bana yansidi tavsiyelerinizi bekliyorum.

Biliyorum uzun sure ban degil ama 7 senedir oynuyorum bir kere bile hile vs durumundan hep kacindim bir takim hileci insanlar yuzunden ban yedim sizden sorum su böyle insanlardan nasıl koruyabilirim hesabimi eşleşmeden veya takima çağirdiklari hilecilerden yillardir emek verdim hesapi yukselttim böyle kisiler yuzunden bana yansidi tavsiyelerinizi bekliyorum.

Direkt oynaya basıp girdiğin maçtaki insanlar hile yapsada sen ban yemiyorsun eğer bir takıma giriyorsan güvendiğin kişilerle gir.

Dostum bir de takım arkadaşını bombalama veya hilecilerin takımında bulunduysanız o yüzden ban yemiş olabilirsin ben 2020 de hilecilerin takımında oynadıgım için 10 yıl ban yedim.

Dedim ya guvenilir arkadasim var hep oynadiğim onun arkadasi takima davet etmis davet eden kiside ban yemis dun cok buyuk ahimi aldilar bundan sonra daha dikkatli olacağim diğer sorum ise Windows 11 kullanıyorum bu etkilemez degilmi.

1 hafta sonra açılır. Bir de Pubg Mobile'ı emulatörden oynuyorsunuz gördüğüm sürece. Sisteminiz yetiyorsa Pubg Steam versiyonunu oynayın derim. Emulatör de çok fazla hile var ve çok sıkıntılı. Ani takılma, donma, FPS düşüşleri vs.

Yeni konular

Geri
Yukarı