PUBG yeşil mavi renk sorunu

omerkadir

Hectopat
Daha fazla  
Laptobum Monster Tulpar GTX 1060 var ama PUBG oynerken böyle gök kusağı gibi renkler çıkmaya başladı. Nedeni ne olabilir? Yağmurda aşırı belli oluyor.

1.png
2.png
3.png
4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var, Nvidia'nın ürünleri mi problemli? Başka oyunlarda olmayan bir şey bu. bende daha beter durumda. Nedeni PUBG'nin çok kötü bir oyun olması olabilir.

970m ile bende de olmuştu. Bi ara Steam'i ve oyunları sildim, belki de format attım tam hatırlayamıyorum ancak düzeldi. Etkeni ya da çözümünü bilmiyorum ama klasik olan tekrar indirme ve sürücü kurulumu belki işine yarayabilir. Ayrıca benim durumumda yeşil çizgiler sendeki kadar yoğun değildi. Genelde gökyüzüne bakınca ortaya çıkıyorlardı.

Tam ekran modu yerine Tam ekran pencereli moduna alınca grafik ayarlarından düzelir diye düşünüyorum. Bende de çizgiler geçiyordu öyle yapınca düzeldi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı