Pullsar Ice Dragon Termal Macun ve Termal Ped Değişimi

Açıkçası uyguladıktan sonra en az 2 yıl götürmesini umuyorum. Sadece tozunu almak için bakım yaparım bu sürede. Cihazımın anakartı ters olduğundan uygulaması da daha zahmetli. Ne zaman ısınmaya başlarsa o zaman düşünürüm.

Dediğin kadar olmasa da en azından 12 saat gibi bir süre bekletirim. Teşekkürler.
Cihazı topladıktan sonra mı yoksa blok oturtulmadan çıplak şekilde mi bekletmekten bahsediyorsun?
Cihazı topladıktan sonra bekletmekten bahsediyorum, faz değiştiren bir materyal olduğundan dolayı bir süre beklemesi lazım sanıyorum.

Ürün az önce ulaştı. 5x3.1cm bayağı küçük geldi görünce ama yetecektir diye umuyorum. Bir de çok ince geldi gözüme. Olması gerektiği gibi herhalde. Kenarlardan da çok ufak pakete yapışmıştı.

Son düzenleme:
Hocam hala aktifseniz yardım ederseniz sevinirim. Laptopumun (Tulpar T7 V25.1) işlemcisi ve ekran kartına sıvı metal sürülü fakat işlemci hala 92 derece. Bunun sebebini vramlerdkei beyaz macunu silip saçma bir macun sürmemden kaynaklı. Thermall grizzly minuspad8 veya icedragon termal ped alacağım vramlar için. Hangisini önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı